Start Tak się uczymy

Witamy w naszej klasie:-)

Witaj :-)

Klasa Ia to wyjątkowa klasa w naszym gimnazjum Jesteśmy pierwszą w naszym mieście i jedną z nielicznych w kraju gimnazjalną e-klasą. Jak się uczymy?. Nieco inaczej niż pozostałe klasy. Mamy swoją pracownię, wyposażoną w tablice multimedialną, zestaw do testów IVote. Każdy uczeń ma swój laptop z oprogramowaniem edukacyjnym. Mamy też dostęp do tablicy multimedialnej więc notatki możemy zgrywać bezpośrednio z tablicy. Niestety praca w sieci ma też swoje wady. Nasi nauczyciele mają podgląd na wszystkie nasze komputery - niestety:-). Lekcje są za to znacznie ciekawsze niż tradycyjne. Nawet sprawdziany i testy są zabawą gdy są przeprowadzane za pomocą "pilotów" systemu do testów IVote. W naszej galerii znajdziecie zdjęcia i filmy z naszych lekcji. Zapraszamy do nas:-)

Do wakacji pozostało