Start Imprezy

Studniówka 2010

Na tegoroczną Studniówkę 12 lutego udaliśmy się do Świerklan. Obecne na niej klasa 3a z wychowawcą Aliną Poloczek i 3b z Panią Martą Pawłowską bawiły się do białego rana wraz z zaproszonymi osobami towarzyszącymi i nauczycielami. Bal ten na długo pozostanie w pamięci jego uczestników.


 


 

Studniówka 2009

4 lutego 2009 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Suszcu odbyła się najważniejsza impreza dla klas maturalnych - Studniówka. Przygotowania trwały nieporównywalnie dłużej od samego balu, jednak zabawa była przednia. Uroczystość rozpoczęła oczywiście pani dyrektor Krystyna Ostrowska uroczystym przemówieniem nie pozbawionym szczypty humoru oraz zadumy. Potem rozpoczął się najbardziej stresujący, ale i magiczny etap balu - pierwszy taniec - polonez. Przebiegł on bez większych komplikacji i pozostanie na zawsze w pamięci maturzystów. Jako ludzie dorośli mogliśmy rozpocząć uroczystość lampką szampana.
Nic jednak nie mogłoby się odbyć bez pomocy ludzi najbardziej doświadczonych, tak więc jeszcze raz pragniemy podziękować rodzicom, nauczycielom, dyrekcji oraz wszystkim osobom, które w jakiś sposób uświetniły Studniówkę 2009, bowiem dla nas było to wydarzenie niezapomniane. Jedyne o czym wtedy nie chcieliśmy myśleć to - matura. Był to studniówkowy temat tabu.

 

 

 

III Turniej Obronnościowy

W ubiegłą środę,10 czerwca od godziny 9.00 na strzelnicy Dębina w Żorach odbył się III Turniej Obronnościowy uczniów Zespołu Szkół nr 3. Turniej składał się z dwóch części: licealnej i gimnazjalnej. Po krótkiej odprawie (powitanie i przydział uczniów do konkurencji)klasy przystąpiły do zmagań związanych z obronnością. Rozpoczęto rywalizacje w strzelectwie, biegu na orientację, biegu w workach, przeciąganiu liny oraz rzutu granatem.
W klasyfikacji końcowej dla liceum najlepsza klasa okazała się I A, drugie miejsce zajęła I C ,a na miejscu trzecim uplasowały się klasy I B i 2 A. W części gimnazjalnej zwycięzcami okazali się uczniowie klasy III a tuz za nimi na podium stanęli uczniowie IIa, a trzecią lokatę otrzymała klasa IIIc Turniej zakończył się ogniskiem połączonym z pieczeniem kiełbasek. Humory i apetyty dopisywały wszystkim bez wyjątku pomimo niesprzyjającej pogody.

Więcej…

 

Dyskoteki w Herbercie


W naszej szkole organizowane są również dyskoteki. Odbywają się one w osiedlowym klubie "Wisus". Dobry sprzęt nagłośnieniowy i ludzie znający się na najnowszej i modnej muzyce postarają się, że będziesz się dobrze bawił. Dyskoteki organizowane są z róznych okazji np. Andrzejki czy Otrzęsiny. W Podstawówce i Gimnazjum dyskoteki były nudne. Ale gdy przyjdziesz na naszą dyskotekę obiecujemy dobrą zabawę. Możecie także wyszaleć się do woli. Na dyskotekach zawsze panuje miła atmosfera, masz pewność, że nikt cię nie pobije bo jesteś wśród przyjaciół czy znajomych. Oczywiście jak to każda dyskoteka nie może obejść się bez opłaty, ale na naszych dyskotekach pieniądze ze sprzedaży biletów zbierane są zawsze na cel charytatywny, wiec chodząc na dyskotekę można nie tylko dobrze się bawić ale też pomóc drugiemu człowiekowi...

 
Joomfish System Plugin not enabled

Moje finanse
Otwarta firma
Oglądaj i licz!

Learningapps

Do ferii pozostało
LogowaniePogoda
Aktualny czas
Nasze strony na FB
Translate WWW

Nasi goście
Naszą witrynę przegląda teraz 43 gości 
Odsłon : 354780
Nasza szkoła
14.jpg