Start Konkursy-LO

Liceum Plastyczne w Żorach zaprasza do udziału w konkursie plastycznym "Bestiariusz żorski". Regulamin konkursu wraz z kartą zgłoszeniową do pobrania poniżej.

Regulamin/Karta zgłoszenia

Już po raz 16  mamy zaszczyt zaprosić nauczycieli i uczniów szkół gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych województwa śląskiego do udziału w Konkursie Poezji Zbigniewa Herberta.

Konkurs ten organizowany jest pod honorowym patronatem żony poety, pani Katarzyny Herbert i stawia sobie za cel kształtowanie wrażliwości artystycznej młodych ludzi w ich obcowaniu z twórczością Poety.

Zgłoszenia do 16 marca 2018 r.

Do pobrania:

Karta zgłoszenia

Zapraszamy uczniów wszystkich klas naszej szkoły do udziału w konkursie na ozdoby świąteczne.

Termin składania prac: 13 grudnia br. u p.D. Ujmy lub p. A. Poloczek

Na zwycięzców czekają ciekawe nagrody

Zdjęcia powinny być w formacie A4. Termin składania prac do 15.04.2016 u nauczycieli j.angielskiego. Zdjęcia powinny przedstawiać twarze, postacie wyrażające emocje np. radość, złość etc. oraz gesty, język ciała. Czekamy również na fotografie przedstawiające słowiański typ urody. Wybrane zdjęcia będą zaprezentowane podczas wernisażu w naszej szkole dnia 22.04.2016.

Zachęcamy wszystkich do udziału!

Więcej artykułów…