Start Wydarzenia Wydarzenia-X lecie

Wydarzenia-X lecie

Dziesieciolecie Naszej Szkoły
19 października 2005

19 listopada nasz szkoła obchodziła dziesięciolecie. O godzinie 1000 wszyscy uczniowie wraz z nauczycielami zgromadzili się w kościele Miłosierdzia Bożego, aby wspólnie uroczystą Mszą Świętą uczcić to wydarzenie. Nie zabrakło również absolwentów oraz byłych nauczycieli, po uroczystej Mszy, mieli oni okazję jeszcze raz wejść do szkoły do której uczęszczali bądź uczyli. O godzinie 1500 spotkaliśmy się w Miejskim Ośrodku Kultury w Żorach gdzie również czekało nas wiele atrakcji. Na wstępie przemówiła tam Pani dyrektor mgr Krystyna Ostrowska a następnie Prezydent Waldemar Socha. Nasi koledzy i koleżanki przedstawili również różne inscenizacje związane z życiem naszej szkoły - uśmiechu na twarzach nie zabrakło.

Cały ten uroczysty dzień zakończył się występem Stanisława Sojki na którym wszyscy świetnie się bawiliśmy. Z chęcią chcielibyśmy powtórzyć taki dzień lecz będzie to możliwe dopiero za następne 10 lat.

 
Joomfish System Plugin not enabled

Moje finanse
Otwarta firma
Oglądaj i licz!

Learningapps

LogowaniePogoda
Aktualny czas
Nasze strony na FB
Translate WWW

Nasi goście
Naszą witrynę przegląda teraz 86 gości 
Odsłon : 350728
Nasza szkoła
12.jpg