Start Wydarzenia Wydarzenia-I rajd

I Pieszy Rajd Górski
Ustroń - Równica
11 czerwca 1997

Dzisiaj społeczność szkolna wyruszyła na I pieszy Rajd Górski. Trasa rajdu: Żory - Ustroń - Równica i powrót do Żor. W godzinach rannych uczniowie pod opieką profesorów udali się na dworzec PKP w Żorach, skąd pociągiem wyruszili w kierunku Ustronia. Klasy wysiadły w Ustroniu Polanie, skąd każda innym szlakiem miała dotrzeć do schroniska na Równice. Każdy uczestnik rajdy otrzymał znaczek.

Na polanie odbyły się międzyklasowe zawody zręcznościowo-sportowe, śpiewy przy ognisku, pieczenie kiełbasek. Klasy walczyły o trofeum, czyli o przechodnią maczugę, którą podarował uczniom profesor Janusz Lipiński.

 
Joomfish System Plugin not enabled

Moje finanse
Otwarta firma
Oglądaj i licz!

Learningapps

LogowaniePogoda
Aktualny czas
Nasze strony na FB
Translate WWW

Nasi goście
Naszą witrynę przegląda teraz 55 gości 
Odsłon : 350752
Nasza szkoła
3.jpg