Start Jak kaczki na wodzie

Jak kaczki na wodzie

W chłodny sobotni poranek wyruszyliśmy całą szkołą w kierunku szczytów Beskidu Śląskiego, by u ich stóp podjąć nasze działania plenerowe w Ustroniu.

Na miejscu witały nas promienie słońca, nieśmiało jeszcze przebijające się zza porannych mgieł. Pierwsze kroki skierowaliśmy w stronę centrum Ustronia, by w odnowionej miejskiej przestrzeni wykonać pierwsze szkice, inspirując się estetyką Rynku jako Salonu Miasta.

Następnie udaliśmy się do Galerii Rynek, w której, dzięki uprzejmości i gościnności Pana Kazimierza Heczko, syna znanego polskiego akwarelisty, założyciela grupy „Brzimy”, Bogusława Heczki, którego akwarele podziwialiśmy w pierwszej kolejności, mogliśmy nie tylko nasycić oczy pięknem obrazów, zobaczyć, w jaki sposób uznani artyści wyrażali swoje widzenie wybranych motywów Ziemi Beskidzkiej, ale mogliśmy również rysować w gościnnej atmosferze Galerii.

Nad Wisłą witało nas słońce oraz kaczki, wesoło surfujące w przejrzystej wodzie. Inspiracji więc nam nie zabrakło, wena twórcza dopisała i obrazy powstawały.


 
Joomfish System Plugin not enabled

Moje finanse
Otwarta firma
Oglądaj i licz!

Learningapps

Do ferii pozostało
LogowaniePogoda
Aktualny czas
Nasze strony na FB
Translate WWW

Nasi goście
Naszą witrynę przegląda teraz 52 gości 
Odsłon : 354709
Nasza szkoła
3.jpg