Start DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH

DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH

W dniu 26.09.2018 w naszej szkole odbył się konkurs z okazji Europejskiego Dnia Języków. Uczestnicy musieli wykazać się wiedzą o kulturze i geografii różnych krajów, a także dobrą znajomością języka angielskiego. W kategorii wiekowej klasy 4-6 zwyciężyła reprezentacja klasy 5SP: Filip Chlebiej, Oliwia Malcherczyk i Paweł Maciejewski. Wśród starszych uczniów (klasy 7,8 i 3 gimnazjum) bezkonkurencyjni okazali się chłopcy z klasy 3d: Mateusz Kępa, Konrad Wiśniewski i Samuel Żur. Zwycięzcom gratulujemy i dziękujemy za dobrą zabawę:)

 
Joomfish System Plugin not enabled

Moje finanse
Otwarta firma
Oglądaj i licz!

Learningapps

Do ferii pozostało
LogowaniePogoda
Aktualny czas
Nasze strony na FB
Translate WWW

Nasi goście
Naszą witrynę przegląda teraz 73 gości 
Odsłon : 354717
Nasza szkoła
2.jpg