Start Siatkówka plażowa

Siatkówka plażowa

Wielkim sukcesem naszych uczniów zakończyły się zawody wojewódzkie w piłce siatkowej chłopców. W poniedziałek uczniowie gimnazjum Marek Komorowski i Filip Jarosiński nie dali szans swoim rówieśnikom ze wszystkich 16 rejonów naszego województwa i zajęli pierwsze miejsce. We wtorek licealiści Konrad Stokłosiński i Wojciech Szwed po pechowej porażce w półfinale z Wodzisławiem w małym finale zwyciężyli zespół z Częstochowy zajmując 3 miejsce. Oba zespoły uzyskały prawo gry w zawodach ogólnopolskich które odbędą się w Strzelinie w dniach 18-19 czerwca. Gratulujemy!!!!!


 
Joomfish System Plugin not enabled

Moje finanse
Otwarta firma
Oglądaj i licz!

Learningapps

Do ferii pozostało
LogowaniePogoda
Aktualny czas
Nasze strony na FB
Translate WWW

Nasi goście
Naszą witrynę przegląda teraz 56 gości 
Odsłon : 354783
Nasza szkoła
8.jpg