Start WAKACJE ZE SZTUKĄ

WAKACJE ZE SZTUKĄ

Liceum Plastyczne w Żorach ma przyjemność zaprosić młodzież naszego miasta w wieku 11-16 lat na bezpłatne warsztaty plastyczne „Lato ze sztuką w tle”.  Jeśli nie wiesz co zrobić z wolnym czasem, masz talent plastyczny i  chciałbyś zrobić coś twórczego koniecznie zadzwoń i zgłoś swój udział  w warsztatach.

Na zgłoszenia czekamy pod numerem tel:  601 165 548  

Harmonogram warsztatów

Poniedziałek 25.06. Fotografia: „Sztuczne – naturalne”

Warsztaty fotograficzne poświęcone różnicom w fotografowaniu przy świetle naturalnym oraz oświetleniu sztucznym – studyjnym. W trakcie warsztatów przewidziane są zajęcia w studio oraz, jak pogoda pozwoli, plener fotograficzny.

Godzina: 10:00 – 13:00, Prowadzący:  Jerzy Rupik

Wtorek 26.06. Rysunek i Malarstwo: „Z malarstwem w tle”

Podczas warsztatów nauczymy się obserwacji i analizy otoczenia aby czerpać jak najwięcej inspiracji do twórczego działania. Tematem przewodnim będzie kompozycja otwarta i zamknięta.

Godzina: 10:00 – 13:00, Prowadząca:  Małgorzata Pedowicz

Środa 27.06. Rzeźba:  „Wakacyjny totem”

Stwórzmy wspólnie rzeźbę przedstawiającą Wasze oczekiwania związane z nadchodzącymi wakacjami!

Godzina: 10:00 – 13:00, Prowadząca:  Celina Cyganik

Czwartek 28.06. Ceramika:” Warsztaty z kalek ceramicznych”

Warsztaty skupiać się będą na wykorzystywaniu gotowych wzorów kalek to stworzenia własnych niepowtarzalnych kompozycji, a w kolejnym etapie na nakładaniu ich na formy ceramiczne np. kubki, talerze.  Nie zabraknie również podstaw teoretycznych, w których przybliżymy uczestnikom proces tworzenia samych kalek.  Każdy uczestnik aby wziąć udział musi przynieść ze sobą dowolną ceramiczną formę.

Godzina: 10:00 – 13:00, Prowadząca:  Małgorzata Szram-Lipka

 
Joomfish System Plugin not enabled

Moje finanse
Otwarta firma
Oglądaj i licz!

Learningapps

Do ferii pozostało
LogowaniePogoda
Aktualny czas
Nasze strony na FB
Translate WWW

Nasi goście
Naszą witrynę przegląda teraz 69 gości 
Odsłon : 354789
Nasza szkoła
6.jpg