Start Manu lp Ministerstwie Przedsiębiorczości i Technologii

Manu lp Ministerstwie Przedsiębiorczości i Technologii

W dniach 5 - 6 czerwca 2018 r. w Ministerstwie Przedsiębiorczości i Technologii odbył się finał Ogólnopolskiego Konkursu na Najlepsze Młodzieżowe Miniprzedsiębiorstwo PRODUKCIK 2018 zorganizowanego przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości. Wzięło w nim udział 20 najlepszych miniprzedsiębiorstw z całego kraju.

Cztery przedsiębiorcze dziewczyny z Liceum Plastycznego: Sandra Majecka, Wiktoria Piecha, Alicja Walczyk oraz  Monika Wojtaś godnie reprezentowały miniprzedsiębiorstwo Manu lp. Po czterech etapach Konkursu: Rozmowa biznesowa, Prezentacja młodzieżowej firmy oraz Stoisko i umiejętności sprzedaży Manu lp zdobyło cenne wyróżnienie w tej ostatniej kategorii. Młodych przedsiębiorców oceniała Komisja Konkursowa złożona z przedstawicieli biznesu (Citi Handlowy, FedEx, HSBC Bank Polska, Manpower, MetLife, Pramerica, Union Investment) oraz Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, które objęło Patronat honorowy nad Konkursem.

Emocje już za nami, ale duma z wyróżnienia pozostaje!

Gratulacje!


 
Joomfish System Plugin not enabled

Moje finanse
Otwarta firma
Oglądaj i licz!

Learningapps

Do ferii pozostało
LogowaniePogoda
Aktualny czas
Nasze strony na FB
Translate WWW

Nasi goście
Naszą witrynę przegląda teraz 59 gości 
Odsłon : 354808
Nasza szkoła
7.jpg