Start MISTRZOSTWA SIATKÓWKI PLAZOWEJ

MISTRZOSTWA SIATKÓWKI PLAZOWEJ

Dnia 04.06.2018 w Ośrodku Sportowo-Rekreacyjnym w Roju, odbyły się Powiatowe Mistrzostwa Młodzieży Szkolnej w Siatkówce Plażowej.  Naszą szkołę reprezentowały dwie pary siatkarskie dziewcząt i chłopców: M. Pleszczyńska- P. Zielińska, W. Korykora- J. Kirsanow, M. Komorowski- F. Jarosiński oraz  P. Zając- K. Blacha. Wróciliśmy z trofeami- pucharem i dyplomami.  Zwycięski zespół chłopców Marek Komorowski i Filip Jarosiński będą reprezentować Żory na zawodach rejonowych.  Pozostali uczestnicy spisali się również znakomicie ulegając w rozgrywkach jedynie zawodnikom MUKS Sari –Żory. Chłopcy drużynowo zajęli I miejsce, dziewczęta uplasowały się na II miejscu.


 
Joomfish System Plugin not enabled

Moje finanse
Otwarta firma
Oglądaj i licz!

Learningapps

Do ferii pozostało
LogowaniePogoda
Aktualny czas
Nasze strony na FB
Translate WWW

Nasi goście
Naszą witrynę przegląda teraz 57 gości 
Odsłon : 354812
Nasza szkoła
11.jpg