Start DZIEŃ DZIECKA NA SPORTOWO

DZIEŃ DZIECKA NA SPORTOWO

Tradycyjnie dzień pierwszego czerwca z okazji Dnia Dziecka uczniowie spędzili nie w szkolnych ławkach ale na sportowo. Młodsi uczniowie brali udział w grach i zabawach zorganizowanych na boisku szkolnym, natomiast uczniowie liceum i trzecie klasy gimnazjum na strzelnicy „Dębina”, gdzie odbywały się konkurencje sprawnościowe oraz konkurs strzelecki. Uczestnicy mogli sprawdzić się w strzelaniu do celu z KBKS-u. Najlepszym strzelcem okazała się Katarzyna Drobina z klasy 1B zdobywając złoty medal, drugie miejsce i srebrny medal otrzymała Agata Lipińska /obydwie uczennice klas policyjnych/, brązem musiał się zadowolić Jakub Warzecha z klasy 3a gimnazjum.

W konkurencjach sprawnościowych najlepszą klasą okazała się klasa 2A, drugie miejsce zdobyła klasa 1A, a trzecie miejsce klasa 3a gimnazjum.