Start Finał wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej Szkół Gimnazjalnych w Piłce Siatkowej

Finał wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej Szkół Gimnazjalnych w Piłce Siatkowej

24 maja 2018 roku w Imielinie rozegrany został finał wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej Szkół Gimnazjalnych w Piłce Siatkowej. Gimnazjum nr 3 w Żorach reprezentowali chłopcy klas 3c i 2c, którzy w pierwszym meczu wygrali z drużyną z gimnazjum w Pyskowicach, a w finale zwyciężyli z ekipą gimnazjalistów z Częstochowy zdobywając tytuł Mistrzów Śląska. Najlepszym zawodnikiem naszej drużyny został Marek Komorowski. Przed nimi jeszcze finał ogólnopolski. Złotym medalistom gratulujemy i życzymy powodzenia na finałach ogólnopolskich

 
Joomfish System Plugin not enabled

Moje finanse
Otwarta firma
Oglądaj i licz!

Learningapps

Do ferii pozostało
LogowaniePogoda
Aktualny czas
Nasze strony na FB
Translate WWW

Nasi goście
Naszą witrynę przegląda teraz 64 gości 
Odsłon : 354802
Nasza szkoła
16.jpg