Start Finał wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej Szkół Gimnazjalnych w Piłce Siatkowej

24 maja 2018 roku w Imielinie rozegrany został finał wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej Szkół Gimnazjalnych w Piłce Siatkowej. Gimnazjum nr 3 w Żorach reprezentowali chłopcy klas 3c i 2c, którzy w pierwszym meczu wygrali z drużyną z gimnazjum w Pyskowicach, a w finale zwyciężyli z ekipą gimnazjalistów z Częstochowy zdobywając tytuł Mistrzów Śląska. Najlepszym zawodnikiem naszej drużyny został Marek Komorowski. Przed nimi jeszcze finał ogólnopolski. Złotym medalistom gratulujemy i życzymy powodzenia na finałach ogólnopolskich