Start XXIV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Halowych w Piłce Siatkowej Mężczyzn

XXIV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Halowych w Piłce Siatkowej Mężczyzn

W dniach 18-20 maja 2018 roku w Pile odbyła się XXIV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Halowych w Piłce Siatkowej Mężczyzn. Do reprezentacji drużyny z województwa śląskiego zostało powołanych aż czterech uczniów naszej szkoły z klasy 3c: Michał Inerowicz, Filip Jarosiński, Marek Komorowski i Mariusz Połyński. Po trzech dniach zaciętej walki jako jedyna drużyna zawodów nie przegrała żadnego meczu. Chłopcy godnie reprezentowali naszą szkołę i województwo zostając mistrzami wspomnianej olimpiady. Michał Inerowicz dostał nagrodę indywidualną dla najlepszego rozgrywającego turnieju. Pierwsze złoto olimpijskie już w ich rękach. Gratulujemy!

 
Joomfish System Plugin not enabled

Moje finanse
Otwarta firma
Oglądaj i licz!

Learningapps

Do ferii pozostało
LogowaniePogoda
Aktualny czas
Nasze strony na FB
Translate WWW

Nasi goście
Naszą witrynę przegląda teraz 68 gości 
Odsłon : 354807
Nasza szkoła
15.jpg