Start XXIV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Halowych w Piłce Siatkowej Mężczyzn

W dniach 18-20 maja 2018 roku w Pile odbyła się XXIV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Halowych w Piłce Siatkowej Mężczyzn. Do reprezentacji drużyny z województwa śląskiego zostało powołanych aż czterech uczniów naszej szkoły z klasy 3c: Michał Inerowicz, Filip Jarosiński, Marek Komorowski i Mariusz Połyński. Po trzech dniach zaciętej walki jako jedyna drużyna zawodów nie przegrała żadnego meczu. Chłopcy godnie reprezentowali naszą szkołę i województwo zostając mistrzami wspomnianej olimpiady. Michał Inerowicz dostał nagrodę indywidualną dla najlepszego rozgrywającego turnieju. Pierwsze złoto olimpijskie już w ich rękach. Gratulujemy!

Do ferii pozostało