Start Kolejne sukcesy naszych sportowców!

Kolejne sukcesy naszych sportowców!

Dnia 22.05.2018 roku na terenie naszej szkoły odbyły się powiatowe zawody w piłce siatkowej chłopców szkół ponadgimnazjalnych. Do zawodów przystąpiło 10 drużyn z pięciu szkół.  Naszą szkołę reprezentowały pary: Beniamin Granieczny i Wojciech Szwed oraz Jakub Czyżowski i Konrad Stokłosiński. Obie drużyny spotkały się w finałowym starciu lecz po wyrównanej i zaciętej walce, zwyciężyli Czyżowski i Stokłosiński, którzy będą reprezentować naszą szkołę na kolejnym etapie rozgrywek siatkówki plażowej. Wszystkim uczestnikom gratulujemy a zwycięzcą życzymy dalszych sukcesów!


 
Joomfish System Plugin not enabled

Moje finanse
Otwarta firma
Oglądaj i licz!

Learningapps

Do ferii pozostało
LogowaniePogoda
Aktualny czas
Nasze strony na FB
Translate WWW

Nasi goście
Naszą witrynę przegląda teraz 18 gości 
Odsłon : 355421
Nasza szkoła
1.jpg