Start MAMY ZŁOTO!!!!!

MAMY ZŁOTO!!!!!

JASTRZĘBSKI WĘGIEL  MISTRZEM POLSKI  MŁODZIKÓW!

Nasi chłopcy wczoraj wrócili z Dębicy ze złotymi medalami mistrzostw Polski! Najlepsza drużyna w kraju w finale turnieju  pokonała swojego rywala. Jak wynika z internetowych relacji Żorska Akademia Talentów Jastrzębskiego Węgla już od początku turnieju finałowego mistrzostw Polski młodzików w Dębicy pokazała wielką klasę. Wygrali wszystkie trzy mecze grupowe zapewniając sobie pierwsze miejsce w tabeli. W półfinale Jastrzębskiemu Węglowi przyszło zmierzyć się z Gwardią Wrocław, ale i tutaj nasi siatkarze nie stracili nawet seta. Finałowy mecz to kolejne zwycięstwo, tym razem nad drużyną z Nowego Sącza. Wszystkim siatkarzom i sztabowi trenerskiemu świeżo upieczonego mistrza Polski serdecznie gratulujemy!!!


 
Joomfish System Plugin not enabled

Moje finanse
Otwarta firma
Oglądaj i licz!

Learningapps

Do ferii pozostało
LogowaniePogoda
Aktualny czas
Nasze strony na FB
Translate WWW

Nasi goście
Naszą witrynę przegląda teraz 57 gości 
Odsłon : 354809
Nasza szkoła
2.jpg