Start Martyna Gizler i Agnieszka Porębska w finale ogólnopolskim!

Martyna Gizler i Agnieszka Porębska w finale ogólnopolskim!

Znamy już finalistów Finaliści Social Innovation Relay 2018. Pomysł naszych dziewcząt  na innowację społeczną został wysoko  oceniony poprzez Komisję Konkursową i znalazł się wśród dziesięciu zakwalifikowanych do finału  etapu krajowego. Najlepsze zespoły będą przedstawiały sędziom swoje pomysł z wykorzystaniem prezentacji w Power Point. Od tego jak będą prezentować swój pomysł na innowację społeczną zależy, kto zostanie zwycięzcą konkursu i będzie reprezentować Polskę na Finale Międzynarodowym.

Serdecznie gratulujemy finalistkom i znowu zaciskamy kciuki!

 
Joomfish System Plugin not enabled

Moje finanse
Otwarta firma
Oglądaj i licz!

Learningapps

Do ferii pozostało
LogowaniePogoda
Aktualny czas
Nasze strony na FB
Translate WWW

Nasi goście
Naszą witrynę przegląda teraz 54 gości 
Odsłon : 354782
Nasza szkoła
4.jpg