Start Nasi siódmoklasiści w Warszawie!

Nasi siódmoklasiści w Warszawie!

Dzięki uprzejmości Fundacji Młodzieżowej Przedsiębiorczości oraz  Firmy MetLife uczniowie klas siódmych szkoły podstawowej w dniach 24-25 kwietnia wzięli udział w dwudniowej wycieczce do Warszawy.  W pierwszym dniu zwiedzaliśmy Stare Miasto naszej stolicy, a drugim uczniowie aktywnie uczestniczyli w grze integracyjnej MetLife LifeChanger Cup. Uczniowie mieli okazję poznać podstawy przedsiębiorczości poprzez udział w grze symulacyjnej oraz zabawę w escape room’ach. Wszyscy uczestnicy imprezy otrzymali upominki od Firmy MetLife oraz pamiątkowe dyplomy. Pełni wrażeń i wspaniałych przeżyć, wyposażeni w powerbanki i drony wróciliśmy do szkoły. Dziękujemy jeszcze raz naszym sponsorom Fundacji Młodzieżowej Przedsiębiorczości oraz  Firmie MetLife!

Do ferii pozostało