Start Ogólnopolski Konkurs Przedsiębiorczy na rynku finansowym

Ogólnopolski Konkurs Przedsiębiorczy na rynku finansowym

Nasi chłopcy z II C - Oskar Laskowski,Paweł Mazurczak i Jakub Myszka - zakwalifikowali się do półfinału ogólnopolskiego konkursu Przedsiębiorczy na rynku finansowym. Do półfinału zakwalifikowało się 20 zespołów z całej Polski. Zadaniem uczestników będzie przygotowanie filmu  o tematyce konkursu i opublikowanie go w Internecie. To głosy internautów zadecydują, które drużyny znajdą się w finale. Głosowanie w marcu – już teraz na Was liczymy.

Chłopcom gratulujemy i życzymy sukcesu w półfinale! Opiekun – Andrzej Pierchała


 
Joomfish System Plugin not enabled

Moje finanse
Otwarta firma
Oglądaj i licz!

Learningapps

LogowaniePogoda
Aktualny czas
Nasze strony na FB
Translate WWW

Nasi goście
Naszą witrynę przegląda teraz 61 gości 
Odsłon : 350557
Nasza szkoła
13.jpg