Start Ubezpieczenie uczniów

Ubezpieczenie uczniów

Dyrekcja Szkoły informuje że Szkoła nie pośredniczy w zawieraniu umów na ubezpieczenie uczniów. Umowę indywidualną jest zobowiązany zawrzeć rodzic/prawny opiekun ucznia, wybierając odpowiadający mu wariant ubezpieczenia z dowolnego towarzystwa ubezpieczeniowego.

Przedstawiam link do zawarcia umowy w  towarzystwie ubezpieczeniowym, które złożyło ofertę do szkoły:

Towarzystwo Ubezpieczeniowe AXA

Umowę ubezpieczenia można zawrzeć tylko w formie elektronicznej na stronie www.bezpieczny.pl (zakładka Dziecko).podając kod opiekuna 40057 – ta forma uprawnia do 10% zniżki. W razie wątpliwości proszę kontaktować się z przedstawicielem firmy Panem Mariuszem Bolikiem, tel 668-840-932

Towarzystwa Ubezpieczeniowego InterRisk Vienna Insurance Group od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków na rok szkolny 2018/2019.

reprezentowanego przez:
Grzegorz Rydzyński
Multiagencja Silesia Group
44-200  Rybnik, ul. Mikołowska 34,
Biuro czynne poniedziałek – piątek godz. 9:00-17:00;
Tel: 032 42 22 788; 032 42 37 100; 669 091 202;

JAK UBEZPIECZYĆ DZIECKO:

1. W przeglądarce internetowej otworzyć link: https://klient.interrisk.pl/EduPlusOnline

2. Aby się zalogować i wejść w ofertę należy wprowadzić numer: r9drb
3. Postępować zgodnie z opisem na stronie internetowej.