Start Samorząd Uczniowski

Czwartek 27. 04. 2017 r.

Nieobecni nauczyciele
1. M. Dziurosz – Szromek – L4
2. S. Konsek – realizacja projektu Erasmus, Portugalia
3. A. Poloczek – realizacja projektu Erasmus, Portugalia
4. J. Rupik – realizacja projektu Erasmus, Portugalia
5. R. Tetla, turniej 2A – 1-4 lekcja
6. I. Walczyk – dzień wolny za przepracowany
7. S. Maciejewska – 1 lekcja, test diagnostyczny
8. W. Widerska – oddelegowanie
9. B. Kajzerek – 7 lekcja, test diagnostyczny

Nieobecne klasy

NI SP – zajęcia odwołane

3C – trening

2A – 2,3,4 lekcja, organizacja turnieju „Bezpieczny przedszkolak”

NI AS  – zajęcia odwołane

Język polski - test diagnostyczny - klasy pierwsze - 1,2,3, lekcja; klasy drugie 5,6,7 lekcja

za M. Dziurosz - Szromek

1) 1C – test diagnostyczny

2) 3A gr. I – grupa odwołana

3) 2b I – grupa odwołana

4) 3c – lekcja zastępcza B. Kajzerek (zamiast 3C)

5) 3B gr I– lekcja zastępcza B. Kajzerek (zamiast 3C)

6) 1A I – lekcja dodatkowa G. Klimiuk

7) 3a I + 3b I – grupa zwolniona

za A. Poloczek

2) 3A II – grupa odwołana

3) 2a + 2b II – grupa odwołana

4) 2c + 2d II – lekcja zastępcza A. Kurzawa

5) 3B II – lekcja zastępcza B. Kajzerek (łączenie grup)

6) 1A II – lekcja zastępcza G. Klimiuk (łączenie grup)

7) 3a + 3b II – grupa zwolniona

za J. Rupika

7) 2AP – test diagnostyczny

8) 2AP – klasa zwolniona

za S. Konsek

2) 1c – klasa odwołana

3) 1A II – test diagnostyczny

4) 2C – lekcja zastępcza K. Bąkowska (zamiast 2A)

5) 2C – test diagnostyczny

6) 2B + 2AP II – test diagnostyczny

za R. Tetlę

1) 3A - klasa odwołana

2) 3a – lekcja zastępcza M. Bardowa (zamiast 2A)

3) 3B – lekcja zastępcza K. Bąkowska (zamiast 3C)

4) 1A – lekcja zastępcza A. Olszar (zamiast 2A)

za I. Walczyk

7) 2B – test diagnostyczny

za S. Maciejewską

1) 3B II – grupa odwołana

za W. Widerską

3) NI MSz – zajęcia odwołane

4) NI MSz  – zajęcia odwołane

za B. Kajzerek

7) 3B – klasa zwolniona

Testy diagnostyczne – język polski:

Klasy pierwsze

1A  1-16

1A 17-32

1B(17) 1-24

1B(5) 25-31

1C 11

221

213

218

219

1

Ł. Chmielecki

R. Tetla (za 3A)

G. Klimiuk

S. Maciejewska (za 3B)

2

Ł. Chmielecki

W. Kostur (za 2A)

A. Pierchała

B. Zając

3

S. Bieleń

S. Maciejewska

A. Pierchała

I. Holona

Klasy drugie

2A(16) 2-17

2A(15) 18-32

2B(1) –  ucz. Nr 2

2B(17) 3-19

2C (9)

2AP (6)

2B(2) 21, 22

221

213

218

219

5

A. Olszar

K. Bąkowska

W. Kostur

W. Trojnar

6

A. Olszar

R. Tetla

D. Marcisz

B. Kajzerek

7

K. Wejster

B. Kajzerek (za 3B)

A. Fajkier

B. Zając

Obiad dla uczniów klas drugich LO będzie wydawany po 7 lekcji

 
Joomfish System Plugin not enabled

Moje finanse
Otwarta firma
Oglądaj i licz!

Do wakacji pozostało
Logowanie



Pogoda
Aktualny czas
Erasmus+
Nasze strony na FB
Translate WWW

Nasi goście
Naszą witrynę przegląda teraz 132 gości 
Odsłon : 308245
Nasza szkoła
2.jpg