Start Samorząd Uczniowski

06.03.2017

Zastępstwa w dniu 06.04.2017r (czwartek)

Nauczyciele nieobecni:

M. Dziurosz - Szromek – L-4,

S. Konsek – Targi Pracy (4-5 godz. lekcyjna),

A. Żurkowski – turniej od 7 godz. lekcyjnej,

B. Witala – Sługa – wycieczka 3AL,

D. Wandzel – wycieczka 3AL.

Nieobecne klasy:

2CL, 3CL – turniej

1NI SP – zajęcia odwołane,

2NI KS – zajęcia odwołane.

3AL – wycieczka

3B – Targi Pracy (4-5 godz. lekcyjna)

Dorota Wandzel

3. 1NI SP                  zajęcia odwołane

4. 3b                          B. Kajzerek (l. zastępcza za 3C)

5. 2a                           B. Kajzerek (l. zastępcza za 3C)

6. 3a                           D. Marcisz – Niesłańczyk (l. zastępcza za 3C)

7. 3c                           klasa zwolniona

8. 1c                           B. Zając (l. zastępcza za 2C)

8. 1d                          klasa zwolniona

9. 2d                          klasa zwolniona

Bożena Witala - Sługa

1. 3a                           R. Tetla (l. zastępcza za 3AL)

2. 3b                          A. Poloczek (l. zastępcza za 3AL)

3. 3c                           W. Kostur(l. zastępcza za 3A)

4. 1b                          G. Klimiuk (l. zastępcza za 3A)

5. 2c                           G. Klimiuk (l. zastępcza za 3A)

6. 2b                          B. Zając (l. zastępcza za 3AL)

7. 1c, 1d                     B. Zając (l. zastępcza za 2CL)

Mirosława Dziurosz - Szromek

1. 1CL                       zajęcia odwołane

2. 3AL gr. 1              wycieczka

3. 2b gr. 1                  W. Trojnar (l. zastępcza za 3A)

4. 3c                           I. Holona (l. zastępcza za 3B)

5. 3BL                       Targi Pracy

6. 1AL gr. 1              B. Kajzerek (l. zastępcza za 3C)

7. 3a, 3b gr. 1            grupa zwolniona


Arkadiusz Żurkowski

7. 2d                          klasa zwolniona

8. 2d                          klasa zwolniona

9. 1d                          klasa zwolniona

10. 1d                        klasa zwolniona

Sabina Konsek

4. 2C                          turniej

5. 2C                          turniej

Dyżury:

2 BP – A. Poloczek

5 BI – B. Kajzerek

6 BP – A. Olszar

8 BII – ----------------

9 BII – ----------------

2 AI – J. Gregorczyk

6 AI – D. Ujma/ A. Karwowska

 
Joomfish System Plugin not enabled

Moje finanse
Otwarta firma
Oglądaj i licz!

Do wakacji pozostało
Logowanie



Pogoda
Aktualny czas
Erasmus+
Nasze strony na FB
Translate WWW

Nasi goście
Naszą witrynę przegląda teraz 152 gości 
Odsłon : 308245
Nasza szkoła
8.jpg