Start Świetlica Czwartek 30. 03. 2017 r.

Czwartek 30. 03. 2017 r.

Nieobecni nauczyciele

B. Zabieglińska – oddelegowanie, szkolenie

I. Holona  – oddelegowanie, szkolenie

B. Zajac  – oddelegowanie, szkolenie

A. Poloczek  – oddelegowanie, szkolenie

M. Dziurosz – Szromek – L4

J. Gregorczyk – L4

J. Kosztyła – opieka, dz. chore

B. Kajzerek – L4

W. Trojnar – zawody, piłka ręczna

E. Gawron  – 7, 8 lekcja – zajęcia otwarte

D. Ujma – 7, 8 lekcja – zajęcia otwarte

E. Gawron – L4

M. Ługowska – opieka, dz. chore

Nieobecne klasy

NI SP – zajęcia odwołane przez rodzica

za B. Zabieglińską

2) 2a – klasa odwołana

6) 3b – klasa zwolniona

za B. Zając

2) 1C – klasa odwołana

4) 1B – lekcja dodatkowa A. Weber

5) 1C – lekcja dodatkowa A. Weber

6) 3A – lekcja dodatkowa K. Ostrowska

7) 2C – klasa zwolniona

8) 2C – klasa zwolniona

za I. Holona

3) 1C – klasa odwołana

4) 3B – lekcja dodatkowa A. Jabłonka

5) 1c + 1d – lekcja dodatkowa R. Tetla (zamiast NI)

6) 2c – lekcja dodatkowa A. Weber

7) NI MSz – lekcja dodatkowa

8) NI KS – lekcja dodatkowa

za A. Poloczek

2) 3A II – lekcja dodatkowa D. Wandzel

3) 2a + 2b II – grupa odwołana

4) 2c + 2d II – lekcja zastępcza A. Kurzawa

5) 3B II – lekcja dodatkowa A. Jabłonka

6) 1A II – lekcja dodatkowa G. Klimiuk

7) 3a + 3b II – grupa zwolniona

za M. Dziurosz - Szromek

1) 1C – klasa odwołana

2) 3A gr. I – lekcja zastępcza D. Wandzel (łączenie grup)

3) 2b I – grupa odwołana

4) 3c – lekcja dodatkowa A. Pierchała (zamiast NI)

5) 3B gr I– lekcja zastępcza A. Jabłonka (łączenie grup)

6) 1A I – lekcja zastępcza G. Klimiuk (łączenie grup)

7) 3a I + 3b I – grupa zwolniona

za J. Gregorczyk

1) 3b – klasa odwołana

3) 1b – lekcja dodatkowa A. Karwowska

4) 2a – klasa odwołana

za B. Kajzerek

3) 2B – lekcja dodatkowa I. Walczyk

4) 3C – lekcja dodatkowa D. Ujma

5) 3C – lekcja zastępcza E. Smyczek

6) 2C – klasa zwolniona

7) 3B – klasa zwolniona

za J. Kosztyłę

1) 1a+1b II – grupa odwołana

2) 1d I – grupa odwołana

3) 2a I – grupa odwołana

4) 2d I – lekcja zastępcza A. Kurzawa

za B. Czaicką

7) 2b II – grupa zwolniona

8) 2b II – grupa zwolniona

za D. Ujma

7) 2b I – grupa zwolniona

8) 2b I – grupa zwolniona

za W. Trojnara

2) 2C – lekcja zastępcza J. Dejewski

3) 3A II – lekcja zastępcza W. Kostur (łączenie grup)

4) 2B II + 2AP – lekcja zastępcza W. Kostur (łączenie grup)

5) 2B II + 2AP – lekcja zastępcza W. Kostur (łączenie grup)

za E. Gawron

2) 1a – lekcja dodatkowa B. Czaicka

3) 1c – lekcja dodatkowa D. Wandzel

4) 1c – lekcja zastępcza B. Czaicka (łączenie klas)

5) 1a II– grupa zwolniona

5) 1b II– lekcja zastępcza B. Czaicka (łączenie grup)

6) 1a II– grupa zwolniona

6) 1b II – lekcja zastępcza B. Czaicka (łączenie grup)

za M. Ługowską

4) NI MB – zajęcia odwołane

5) 3a – lekcja dodatkowa A. Pierchała

6) 2a – lekcja dodatkowa A. Pierchała

7) 2c – lekcja dodatkowa A. Weber

 
Joomfish System Plugin not enabled

Moje finanse
Otwarta firma
Oglądaj i licz!

Do wakacji pozostało
Logowanie



Pogoda
Aktualny czas
Erasmus+
Nasze strony na FB
Translate WWW

Nasi goście
Naszą witrynę przegląda teraz 163 gości 
Odsłon : 308246
Nasza szkoła
17.jpg