Start Świetlica Czwartek 23. 03. 2017 r.

Czwartek 23. 03. 2017 r.

Nieobecni nauczyciele

B. Zabieglińska – oddelegowanie, szkolenie

I. Holona  – oddelegowanie, szkolenie

B. Zajac  – oddelegowanie, szkolenie

A. Poloczek  – oddelegowanie, szkolenie

M. Dziurosz – Szromek – L4

J. Gregorczyk – L4

M. Pedowicz – L4

G. Klimiuk – konkurs Z. Herberta, eliminacje wojewódzkie

E. Smyczek  – konkurs Z. Herberta, eliminacje wojewódzkie

A. Kurzawa – L4

K. Ostrowska – L4

A. Weber - L4

B. Kajzerek – L4

Nieobecne klasy

NI MSz – zajęcia odwołane przez rodzica

NI AS – zajęcia odwołane przez rodzica

W czwartek 23. 03 odbywają się w szkole warsztaty profilaktyczne:

1 lekcja – rozpoczęcie na sali gimnastycznej ( Klasy 1 a, 1 b, 1 c, 1 d, 2 a, 2d – gimnazjum oraz 1 A, 1 B, 1 C , 2 A, 2 B, 2 C, 2 AP  – LO ) + nauczyciele uczący
5 lekcja – zakończenie na sali gimnastycznej dla wszystkich klas biorących udział w zajęciach +  nauczyciele uczący w w/w klasach na 5 lekcji

2,3,4 lekcja – według harmonogramu

Sala

Lekcja 2

Lekcja 3

Lekcja 4

mała sala gimnastyczna

2 B, 2 C, 2AP
W. Trojnar

D. Marcisz

1 B, 1 C

A. Pierchała

 

1 a, 1 b

D. Marcisz

sala 218

2 A W. Kostur

1 A

S. Maciejewska

2 b

R. Ellnain

sala 322

2 c , 2 d

Ł. Rączka

1 c, 1 d

E. Gawron

B. Czaicka

2 a

B. Witala

sala 213

1 b

B. Adamek

2 B , 2 C, 2 AP

S. Konsek

1 B, 1 C

S. Maciejewska

sala 415

1 c, 1 d

S. Konsek

J. Kosztyła

2 a

J. Kosztyła

 

2 c, 2 d

J. Kosztyła

W. Kostur

sala 212

1 B, 1 C

A. Pierchała

2 d, 2 c

Ł. Rączka

2 A

A. Olszar

sala 221

1 A

Ł. Chmielecki

2 b

S. Bieleń

2 B, 2 C, 2 AP

W. Trojnar

sala 219

2 a

M. Bardowa

1 a, 1 b

D. Marcisz

1 c , 1 d

E. Gawron

B. Czaicka

sala 411

1 a

E. Gawron

2 A

Ł. Chmielecki

1 A

R. Tetla

za B. Zabieglińską

2) 2a – warsztaty

6) 3b – klasa zwolniona

za I. Holona

3) 1C – warsztaty

4) 3B – lekcja dodatkowa A. Karwowska (zamiast NI AS)

5) 1c + 1d – warsztaty

6) 2c – lekcja dodatkowa W. Trojnar

7) NI MSz – zajęcia odwołane

8) NI KS – zajęcia odwołane

za B. Zając

2) 1C – warsztaty

4) 1B – warsztaty

5) 1C – warsztaty

6) 3A – klasa zwolniona

7) 2C – klasa zwolniona

8) 2C – klasa zwolniona

za A. Poloczek

2) 3A II – lekcja dodatkowa R. Ellnain

3) 2a + 2b II – warsztaty

4) 2c + 2d II – warsztaty

5) 3B II – lekcja dodatkowa B. Adamek (zamiast NI MS)

6) 1A II – lekcja dodatkowa I. Walczyk

7) 3a + 3b II – klasa zwolniona

za M. Dziurosz - Szromek

1) 1C – warsztaty

2) 3A gr. I – lekcja zastępcza R. Ellnain (łączenie grup)

3) 2b I – warsztaty

4) 3c – lekcja dodatkowa M. Ługowska

5) 3B gr I– lekcja zastępcza B. Adamek (łączenie grup)

6) 1A I – lekcja zastępcza I. Walczyk (łączenie grup)

7) 3a I + 3b I – klasa zwolniona

za J. Gregorczyk

1) 3b – klasa odwołana

3) 1b – warsztaty

4) 2a – warsztaty

za G. Klimiuk

1) 1B – warsztaty

2) 2B – warsztaty

3) 2C + 2AP – warsztaty

4) 3A – klasa zwolniona

5) 3A – klasa zwolniona

za A. Kurzawę

5) 2b – warsztaty

za B. Kajzerek

3) 2B – warsztaty

4) 3C – lekcja zastępcza K. Bąkowska (zamiast 2A)

5) 3C – lekcja dodatkowa J. Kosztyłą

6) 2C – klasa zwolniona

7) 3B – klasa zwolniona

 
Joomfish System Plugin not enabled

Moje finanse
Otwarta firma
Oglądaj i licz!

Do wakacji pozostało
Logowanie



Pogoda
Aktualny czas
Erasmus+
Nasze strony na FB
Translate WWW

Nasi goście
Naszą witrynę przegląda teraz 109 gości 
Odsłon : 308244
Nasza szkoła
13.jpg