Start Świetlica Poniedziałek 20. 03. 2017 r.

Poniedziałek 20. 03. 2017 r.

Nieobecni nauczyciele

  1. B. Zabieglińska – oddelegowanie, szkolenie
  2. I. Holona  – oddelegowanie, szkolenie
  3. B. Zajac  – oddelegowanie, szkolenie
  4. A. Poloczek  – oddelegowanie, szkolenie
  5. M. Dziurosz – Szromek – L4
  6. W. Trojnar – zawody rejonowe
  7. J. Dębski – wypowiedzenie umowy bez obowiązku świadczenia pracy
  8. J. Gregorczyk – L4
  9. M. Ługowska – opieka dz. chore

Nieobecne klasy

NI Msz – zajęcia odwołane przez rodzica

za B. Zabieglińską

6) 3NI AG – zajęcia odwołane

za I. Holonę

3) 2NI KS – zajęcia odwołane

4) 3NI AS – lekcja zastępcza A. Fajkier

5) 1C – lekcja dodatkowa J. Kosztyła (j. niemiecki)

6) 2B – lekcja dodatkowa I. Walczyk

7) 3B – klasa zwolniona

8) 3B – klasa zwolniona

za B. Zając

1) 2A – klasa odwołana

2) 1B – grupa odwołana

3) 1C – lekcja dodatkowa B. Kajzerek

za A. Poloczek

1) 3a II + 3b II – klasy odwołane

2) 2B II – grupa odwołana

3) 1B II – lekcja zastępcza I. Walczyk (zamiast lekcji 1 – klasa zwolniona)

za M. Dziurosz - Szromek

1) 3a I + 3b I – klasy odwołane

2) 2B I – grupa odwołana

3) 1B I – lekcja zastępcza I. Walczyk (zamiast lekcji 1 – klasa zwolniona)

4) 2NI MSz – zajęcia odwołane

5) 2NI KS – zajęcia odwołane

6) 1NI SP – zajęcia odwołane

za W. Trojnara

1) 1C – lekcja dodatkowa W. Kostur

2) 1C – lekcja dodatkowa W. Kostur

3) 2C – lekcja dodatkowa W. Kostur

za J. Dębskiego

2) 2d - lekcja dodatkowa J. Kowol

3) 2c – lekcja dodatkowa J. Kosztyła

4) 2c – lekcja dodatkowa J. Kosztyła

5) 2AP – lekcja dodatkowa C. Cyganik

6) 2AP – lekcja dodatkowa C. Cyganik

za J. Gregorczyk

2) 2NI MSz – zajęcia odwołane

3) 2a – lekcja dodatkowa J. Kowol

4) 2a – lekcja dodatkowa J. Kowol

5) 3c – lekcja zastępcza A. Kurzawa

6) 3c – lekcja dodatkowa B. Witala - Sługa

7) 2A – klasa zwolniona

8) 2A – klasa zwolniona

za M. Ługowską

5) 2d – lekcja dodatkowa J. Kowol

6) 2b – klasa zwolniona

7) 3b – klasa zwolniona

8) 3c – lekcja dodatkowa D. Wandzel (zamiast NI)

Dyżury:

parter B

2) Ł. Rączka

3) Ł. Rączka

6) J. Kowol

I piętro B

5) T. Świercz

I piętro A

6) B. Witala - Sługa

LO parter

4) W. Kostur

6) C. Cyganik

LO I piętro

3) K. Bąkowska

LO II piętro

1) G. Klimiuk

6) A. Karwowska

 
Joomfish System Plugin not enabled

Moje finanse
Otwarta firma
Oglądaj i licz!

Do wakacji pozostało
Logowanie



Pogoda
Aktualny czas
Erasmus+
Nasze strony na FB
Translate WWW

Nasi goście
Naszą witrynę przegląda teraz 140 gości 
Odsłon : 308245
Nasza szkoła
14.jpg