Start Parlament Uczniowski

Zastępstwa w dniu 13.01.2017r (piątek)

Nauczyciele nieobecni:

B. Adamek – L-4,

D. Ujma – L-4,

E. Gawron – L-4,

K. Ostrowska – L-4,

G. Klimiuk – L-4,

M. Ługowska – L-4, anulowano

D. Marcisz – Niesłańczyk – L-4.

Nieobecne klasy:

1C – dzień sportu, 4 godz. lekcyjna

3c – dzień sportu, 4 godz. lekcyjna

2c, 1c – dzień sportu, 4 godz. lekcyjna

Elżbieta Gawron

3. 1b                          A. Kurzawa (zajęcia z pedagogiem)

4. 3a gr. 2,                 B. Czaicka (l. dodatkowa)

4. 3b gr. 2                  B. Zabieglińska (l. dodatkowa)

5. 3a gr. 2                  B. Czaicka (l. dodatkowa) + dyżury

5. 3b gr. 2                  B. Zabieglińska (l. dodatkowa)

Danuta Ujma

1. 2a                           zajęcia odwołane

2. 2c, 2d gr. 1            C. Cyganik (l. dodatkowa)

3. 2d                          B. Witala - Sługa (l. dodatkowa)

4. 3a gr. 1                  B. Czaicka (l. zastępcza – całość)

4. 3b gr. 1                  B. Zabieglińska (l. zastępcza – całość)

5. 3a gr. 1                  B. Czaicka (l. zastępcza – całość)

5. 3b gr. 1                  B. Zabieglińska (l. zastępcza – całość)

6. 2b gr. 1                  B. Czaicka (l. zastępcza – całość)

Bogumiła Adamek

2. 1a                           B. Witala - Sługa (l. zastępcza za 8 godz. lekcyjną)

3. 2a                           B. Zabieglińska (l. zastępcza za 2 godz. lekcyjna)

4. NIAS                     zajęcia odwołane

5. NINK                    zajęcia odwołane

Krystyna Ostrowska

7. 3A                          klasa zwolniona

8. 3A                          klasa zwolniona

Grażyna Klimiuk

3. 3C                          C. Cyganik (l. dodatkowa)

4. 1B                          C. Cyganik (l. dodatkowa)

5. 3A                          klasa zwolniona

6. 3A                          klasa zwolniona

7. 2B                          klasa zwolniona

Danuta Marcisz – Nesłańczyk

1. 1b                          zajęcia odwołane

2. 1c                           zajęcia odwołane

3. 2C                          B. Czaicka (l. dodatkowa)

4. 1A                          S. Bieleń (l. zastępcza za 3c)

5. 2AP                       W. Kostur (l. zastępcza za 2c)

6. 3C                          klasa zwolniona

7. 1a                           klasa zwolniona

Marta Ługowska anulowano

1. 2d                          zajęcia odwołane

2. 1C                          J. Gregorczyk (l. dodatkowa)

3. 1B                          M. Bardowa (l. zastępcz za 1C)

4. NISP                     zajęcia odwołane

Dyżury:

3BII – A. Kurzawa

4BI – B. Kajzerek

2BI – A. Poloczek

1 parter LO – S. Bieleń

6 II piętro LO – M. Bardowa

 
Joomfish System Plugin not enabled

Moje finanse
Otwarta firma
Oglądaj i licz!

Do wakacji pozostało
Logowanie



Pogoda
Aktualny czas
Erasmus+
Nasze strony na FB
Translate WWW

Nasi goście
Naszą witrynę przegląda teraz 164 gości 
Odsłon : 308246
Nasza szkoła
9.jpg