Start Osiągnięcia uczniów Archiwum

Filtr 

  • 01.06.2017r

    Zastępstwa w dniu 01.06.2017r (czwartek) Nieobecni nauczyciele B. Czaicka – L-4, I. Walczyk – realizacja projektu Erasmus – Hiszpania, K. Bąkowska - realizacja projektu Erasmus – Hiszpania, W. Trojnar - realizacja projektu...
  • 31.05.2017

    Zastępstwa w dniu 31.05.2017r (środa) Nieobecni nauczyciele M. Dziurosz- Szromek – L-4, B. Czaicka – L-4, I. Walczyk – realizacja projektu Erasmus – Hiszpania, K. Bąkowska - realizacja projektu Erasmus – Hiszpania, W. ...
  • 30.05.2017r

    Zastępstwa w dniu 30.05.2017r (wtorek) Nieobecni nauczyciele M. Dziurosz- Szromek – L-4, B. Czaicka – L-4, J. Rupik – plener fotograficzny od 5 godz. lekcyjnej, D. Ujma – Ogólnopolski Turniej Klas Policyjnych, I. Holona...
  • 29.05.2017r

    Zastępstwa w dniu 29.05.2015r (poniedziałek) Nieobecni nauczyciele M. Dziurosz- Szromek – L-4, B. Czaicka – L-4, M. Ługowska – oddelegowanie – 8 godz. lekcyjna, D. Ujma – Ogólnopolski Turniej Klas Policyjnych, I. Holo...
  • Piątek 26. 05. 2017 r.

    Nieobecni nauczyciele M. Dziurosz – Szromek – L4 B. Czaicka – L4 D. Wandzel - opieka nad dzieckiem chorym M. Ługowska – L4 D. Hołda – zawody A. Weber – 1A, MOK – wyjście po 4 lekcji Nieobecne klasy NI NK ...
  • 25.05.2017r

    Zastępstwa w dniu 25.05.2017r (czwartek) Nieobecni nauczyciele B. Witala – Sługa  - konkurs „Dzieje Żor” – od 1 do 5 godz. lekcyjnej, D. Wandzel – opieka nad dzieckiem chorym, M. Dziurosz – Szromek – L-4, B. Czaic...
  • Środa 24. 05. 2017 r.

    Nieobecni nauczyciele M. Dziurosz – Szromek – L4 B. Czaicka – L4 D. Wandzel - opieka nad dzieckiem chorym A. Karwowska – opieka nad uczniami  NOSPR A. Kurzawa  – opieka nad uczniami  NOSPR S. Bieleń  – opieka nad u...
  • Wtorek 23. 05. 2017 r.

    Nieobecni nauczyciele M. Dziurosz – Szromek – L4 B. Czaicka – L4 R. Tetla – opieka nad uczniami 2A, do 3 lekcji D. Wandzel - opieka nad dzieckiem chorym Nieobecne klasy NI NK – zajęcia odwołane przez rodzica 2...
  • Poniedziałek 22. 05. 2017 r.

    Nieobecni nauczyciele M. Dziurosz – Szromek – L4 B. Czaicka – L4 E. Gawron - zawody D. Wandzel - opieka nad dzieckiem chorym Nieobecne klasy NI NK – zajęcia odwołane przez rodzica NI AS  – zajęcia odwołane ...
  • Piątek 19. 05. 2017 r.

    Nieobecni nauczyciele M. Dziurosz – Szromek – L4 M. Pedowicz – wycieczka, po 7 lekcji D. Wandzel – wycieczka, po 7 lekcji Nieobecne klasy NI NK – zajęcia odwołane przez rodzica Uczniowie, którzy jadą na wycie...
  • Czwartek 18. 05. 2017 r.

    Nieobecni nauczyciele M. Dziurosz – Szromek – L4 A. Poloczek – dzień wolny za przepracowany W. Kostur – zawody, siatkówka plażowa chł. R. Tetla  – dzień wolny za przepracowany M. Bardowa – 2 lekcja TD Nieobecne kl...
  • Środa 17. 05. 2017 r.

    Nieobecni nauczyciele M. Dziurosz – Szromek – L4 D. Wandzel – konkurs – od 1 do 4 lekcji S. Konsek – EM, zespół przedmiotowy od 1 do 3 lekcji J. Kosztyła  – EM, zespół przedmiotowy od 5 lekcji do 8 lekcji K. Bąkowsk...
  • Wtorek 16. 05. 2017 r.

    Nieobecni nauczyciele M. Dziurosz – Szromek – L4 W. Trojnar – zawody, piłka plażowa E. Smyczek – EM ZN od 1 do 5 lekcji B. Zając – EM ZN od 1 do 5 lekcji E. Wolnik – L4 J. Rupik – dzień wolny za przepracowany ...
  • Poniedziałek 15. 05. 2017 r.

    Nieobecni nauczyciele M. Dziurosz – Szromek – L4 W. Kostur – dzień wolny za przepracowany A. Fajkier – EM ZN od 1 do 5 lekcji E. Wolnik – L4 Nieobecne klasy NI NK – zajęcia odwołane przez rodzica NI AS – zajęcia odwołane prze...
  • 13.05.2017

    Zastępstwa w dniu 13.05.2017r (sobota) Nieobecni nauczyciele 1. M. Dziurosz – Szromek – L-4, 2. W. Kostur – dzień do wybrania za 05.11.2016r, 3. R. Tetla – dzień do wybrania za 09.04.2016r, 4. A. Poloczek – opieka nad dzieckiem z...
  • 12.05.2017r

    Zastępstwa w dniu 12.05.2017r (piątek) Nieobecni nauczyciele D. Ujma – L-4, Ł. Rączka – L-4, B. Czaicka - zawody, M. Dziurosz – Szromek – L-4, K. Bąkowska – ZP – oddelegowanie, R. Tetla – ZP, E. Smyczek – Z...
  • Czwartek 11. 05. 2017 r.

    Nieobecni nauczyciele M. Dziurosz – Szromek – L4 D. Ujma – L4 Ł. Rączka - – L4 R. Tetla – EM, zespół przedmiotowy A. Karwowska– opieka nad uczniami po 4 lekcji 1a, 2d B. Czaicka – opieka nad uczniami po 4 lekcji 1...
  • 10.05.2017r

    Zastępstwa w dniu 10.05.2017r (środa) Nieobecni nauczyciele E. Smyczek – ZN, do 5 godz. lekcyjnej, A. Fajkier - ZN, do 5 godz. lekcyjnej, Ł. Rączka – L-4, B. Czaicka – zawody, M. Dziurosz - Szromek – L- 4, A. Żurkowski ...
  • 09.05.2017r

    Zastępstwa w dniu 09.05.2017r (wtorek) Nieobecni nauczyciele E. Smyczek – ZN, do 5 godz. lekcyjnej, A. Olszar – konkurs języka angielskiego, A. Kurzawa – oddelegowanie, M. Dziurosz - Szromek – L- 4, A. Żurkowski – url...
  • 08.05.2017

    Zastępstwa w dniu 08.05.2017r (poniedziałek) Nieobecni nauczyciele I. Holona - ZN, do 4 godz. lekcyjnej, E. Gawron - ZN, do 4 godz. lekcyjnej, A. Fajkier - ZN, do 4 godz. lekcyjnej, B. Czaicka - ZN, do 4 godz. lekcyjnej, B. Zając - ...
Joomfish System Plugin not enabled

Moje finanse
Otwarta firma
Oglądaj i licz!

Do ferii pozostało
Logowanie



Pogoda
Aktualny czas
Erasmus+
Nasze strony na FB
Translate WWW

Nasi goście
Naszą witrynę przegląda teraz 49 gości 
Odsłon : 304144
Nasza szkoła
4.jpg