Start Wydarzenia Archiwum

Filtr 

  • Poniedziałek 3. 04. 2017 r.

    Nieobecni nauczyciele M. Dziurosz – Szromek – L4 E. Gawron – L4 D. Marcisz – Niesłańczyk – oddelegowanie, po 3 lekcji D. Ujma – oddelegowanie, po 3 lekcji I. Walczyk – oddelegowanie M. Ługowska - 8 lekcja, oddeleg...
  • Piątek 31. 03. 2017 r.

    Nieobecni nauczyciele B. Zabieglińska – oddelegowanie, szkolenie I. Holona  – oddelegowanie, szkolenie B. Zajac  – oddelegowanie, szkolenie A. Poloczek  – oddelegowanie, szkolenie M. Dziurosz – Szromek – L4 J. Grego...
  • Czwartek 30. 03. 2017 r.

    Nieobecni nauczyciele B. Zabieglińska – oddelegowanie, szkolenie I. Holona  – oddelegowanie, szkolenie B. Zajac  – oddelegowanie, szkolenie A. Poloczek  – oddelegowanie, szkolenie M. Dziurosz – Szromek – L4 J. Grego...
  • Środa 29. 03. 2017 r.

    Nieobecni nauczyciele B. Zabieglińska – oddelegowanie, szkolenie I. Holona  – oddelegowanie, szkolenie B. Zajac  – oddelegowanie, szkolenie A. Poloczek  – oddelegowanie, szkolenie M. Dziurosz – Szromek – L4 J. Grego...
  • Wtorek 28. 03. 2017 r.

    Nieobecni nauczyciele B. Zabieglińska – oddelegowanie, szkolenie I. Holona  – oddelegowanie, szkolenie B. Zajac  – oddelegowanie, szkolenie A. Poloczek  – oddelegowanie, szkolenie M. Dziurosz – Szromek – L4 J. Grego...
  • Poniedziałek 27. 03. 2017 r.

    Nieobecni nauczyciele B. Zabieglińska – oddelegowanie, szkolenie I. Holona  – oddelegowanie, szkolenie B. Zajac  – oddelegowanie, szkolenie A. Poloczek  – oddelegowanie, szkolenie M. Dziurosz – Szromek – L4 J. Grego...
  • REKOLEKCJE

    W dniach 27, 28, 29 odbędą się rekolekcje wielkopostne. Uczniowie samodzielnie udają się  i wracają z rekolekcji. Uczniowie uczestniczą według harmonogramu: Gimnazjum – 27, 28, 29  marca 1 lekcja –        według planu, po ...
  • Piątek 24. 03. 2017 r.

    Nieobecni nauczyciele B. Zabieglińska – oddelegowanie, szkolenie I. Holona  – oddelegowanie, szkolenie B. Zajac  – oddelegowanie, szkolenie A. Poloczek  – oddelegowanie, szkolenie M. Dziurosz – Szromek – L4 J. Grego...
  • Czwartek 23. 03. 2017 r.

    Nieobecni nauczyciele B. Zabieglińska – oddelegowanie, szkolenie I. Holona  – oddelegowanie, szkolenie B. Zajac  – oddelegowanie, szkolenie A. Poloczek  – oddelegowanie, szkolenie M. Dziurosz – Szromek – L4 J. Grego...
  • Środa 22. 03. 2017 r.

    Nieobecni nauczyciele B. Zabieglińska – oddelegowanie, szkolenie I. Holona  – oddelegowanie, szkolenie B. Zajac  – oddelegowanie, szkolenie A. Poloczek  – oddelegowanie, szkolenie M. Dziurosz – Szromek – L4 J. Grego...
  • Wtorek 21. 03. 2017 r.

    Nieobecni nauczyciele B. Zabieglińska – oddelegowanie, szkolenie I. Holona  – oddelegowanie, szkolenie B. Zajac  – oddelegowanie, szkolenie A. Poloczek  – oddelegowanie, szkolenie M. Dziurosz – Szromek – L4 J. Grego...
  • Poniedziałek 20. 03. 2017 r.

    Nieobecni nauczyciele B. Zabieglińska – oddelegowanie, szkolenie I. Holona  – oddelegowanie, szkolenie B. Zajac  – oddelegowanie, szkolenie A. Poloczek  – oddelegowanie, szkolenie M. Dziurosz – Szromek – L4 W. Trojnar – z...
  • 17.03.2017r

    Zastępstwa w dniu 17.03.2016r (piątek) Nauczyciele nieobecni: M. Ługowska –opieka nad dzieckiem chorym, B. Adamek – L-4, J. Gregorczyk – L-4, M. Dziurosz – Szromek – L-4, W. Kostur – zajęcia na strzelnicy (5 ...
  • 16.03.2017r

    Zastępstwa w dniu 16.03.2017r (czwartek) Nauczyciele nieobecni: M. Ługowska –opieka nad dzieckiem chorym, B. Adamek – L-4, J. Gregorczyk – urlop okolicznościowy, M. Dziurosz – Szromek – L-4. Marta Ługowska ...
  • 16.03.2017r

    Zastępstwa w dniu 16.03.2017r (czwartek) Nauczyciele nieobecni: M. Ługowska –opieka nad dzieckiem chorym, B. Adamek – L-4, J. Gregorczyk – urlop okolicznościowy, M. Dziurosz – Szromek – L-4. Marta Ługowska ...
  • 15.03.2017

    Zastępstwa w dniu 17.03.2017r (środa) Nauczyciele nieobecni: M. Ługowska –opieka nad dzieckiem chorym, B. Adamek – L-4, M. Pedowicz – oddelegowanie, I. Walczyk – oddelegowanie od 4 godz. lekcyjnej, D. Ujma – elim...
  • 14.03.2017r

    Zastępstwa w dniu 14.03.2017r (wtorek) Nauczyciele nieobecni: I. Holona – konkurs matematyczny G2, B. Adamek – L-4, Iwona Holona 2. 1c, 1d                     D. Marcisz – Niesłańczyk (l. d...
  • Poniedziałek 13. 03. 2017 r.

    Nieobecni nauczyciele:   Organizacja próbnej matury: Język polski – 170 minut     3A 3A 3B 3C 6 G. Klimiuk E. Smyczek B. Kajzerek K. Bąkowska 7 R. Tetla E. Smyczek ...
  • 10.03.2017r

    Zastępstwa w dniu 10.03.2017r (piątek) Nauczyciele nieobecni: 1. E. Smyczek – L-4, 2. A. Fajkier – L-4, 3. W. Trojnar – Yapa, 4. W. Kostur – Yapa, 5. B. Adamek – L-4, 6. I. Holona – szkolenie CEO, 7. R. Tetla ...
  • 09.03.2017r

    Zastępstwa w dniu 09.03.2017r (czwartek) Nauczyciele nieobecni: 1. J. Dębski – L-4, 2. A. Fajkier – L-4, 3. M. Dziurosz – Szromek – L-4, 4. E. Smyczek – L-4, 5. B. Adamek – L-4, 6. I. Walczyk – oddelegowan...
Joomfish System Plugin not enabled

Moje finanse
Otwarta firma
Oglądaj i licz!

Do ferii pozostało
Logowanie



Pogoda
Aktualny czas
Erasmus+
Nasze strony na FB
Translate WWW

Nasi goście
Naszą witrynę przegląda teraz 69 gości 
Odsłon : 304135
Nasza szkoła
15.jpg