Start Sekretariat Archiwum

Filtr 

  • 01.12.2016r

    Zastępstwa w dniu 01.12.2016r (czwartek) J. Kosztyła – opieka nad dzieckiem chorym, W. Trojnar – urlop okolicznościowy. Justyna Kosztyła 1. 1a, 1b gr. 2            zajęcia odwołane 2. 1d gr. 1  ...
  • Czwartek 1. 12. 2016 r.

    Nieobecni nauczyciele J. Kosztyła – opieka nad dzieckiem chorym W. Trojnar – urlop okolicznościowy W. Widerska – opieka nad dzieckiem zdrowym W. Kostur – oddelegowanie od 2 lekcji do 5 lekcji E. Smyczek – oddelegowanie od 2 lekcji...
  • 30. 11. 2016 r. - środa

    Nieobecni nauczyciele 1. J. Kosztyła – opieka nad dzieckiem chorym 2. E. Gawron – L4 3. D. Ujma – L4 4. W. Trojnar – dzień wolny za przepracowany 5. A. Karwowska – szkolenie RP, od 6 lekcji 6. D. Marcisz – Niesłańcz...
  • Środa 30. 11. 2016 r.

    Nieobecni nauczyciele 1. J. Kosztyła – opieka nad dzieckiem chorym 2. E. Gawron – L4 3. D. Ujma – L4 4. W. Trojnar – dzień wolny za przepracowany 5. A. Karwowska – szkolenie RP, od 6 lekcji 6. D. Marcisz – Niesłańcz...
  • 29. 11. 2016 r. - wtorek

    Nieobecni nauczyciele B. Zabieglińska – L4 D. Ujma – L4 J. Kosztyła – L4 A. Kurzawa – opieka nad uczniami, konkurs A. Żurkowski – urlop okolicznściowy B. Adamek – szkolenie BHP, od 6 lekcji A. Jabłonka  – szkolenie BHP, od ...
  • Wtorek 29. 11. 2016 r.

    Nieobecni nauczyciele B. Zabieglińska – L4 D. Ujma – L4 J. Kosztyła – L4 A. Kurzawa – opieka nad uczniami, konkurs A. Żurkowski – urlop okolicznściowy B. Adamek – szkolenie BHP, od 6 lekcji A. Jabłonka  – szkolenie BHP, od ...
  • 28. 10. 2016 r. - poniedziałek

    Nieobecni nauczyciele B. Zabieglińska – L4 D. Ujma – L4 J. Kosztyła – L4 W. Trojnar – urlop A. Kurzawa – 2b, opieka nad uczniami Nieobecne klasy: 2b, 3AS – od 2 lekcji, wyjście Hala za D. Ujma 6) 2aI – klas...
  • 25. 11. 2016 r. - Piątek

    Nieobecni nauczyciele M. Bardowa – L4 M. Ługowska – opieka, dz. chore B. Zabieglińska – L4 D. Ujma – L4 A. Pierchała – oddelegowanie Nieobecne klasy: 3NI KS – zajęcia odwołane 2NI MSz  – zajęcia odwołane...
  • Piątek 25. 11. 2016 r.

    Nieobecni nauczyciele M. Bardowa – L4 M. Ługowska – opieka, dz. chore B. Zabieglińska – L4 D. Ujma – L4 A. Pierchała – oddelegowanie Nieobecne klasy: 3NI KS – zajęcia odwołane 2NI MSz  – zajęcia odwołane...
  • 24. 11. 2016 r. - Czwartek

    Nieobecni nauczyciele M. Bardowa – L4 M. Ługowska – opieka, dz. chore B. Zabieglińska – L4 D. Ujma – L4 B. Czaicka - zawody Nieobecne klasy: 3NI KS – zajęcia odwołane 2NI MSz  – zajęcia odwołane za M. Bardow...
  • Czwartek 24. 11. 2016 r.

    Nieobecni nauczyciele M. Bardowa – L4 M. Ługowska – opieka, dz. chore B. Zabieglińska – L4 D. Ujma – L4 B. Czaicka - zawody Nieobecne klasy: 3NI KS – zajęcia odwołane 2NI MSz  – zajęcia odwołane za M. Bardow...
  • 23. 11. 2016 r. - środa

    Nieobecni nauczyciele M. Bardowa – L4 M. Ługowska – opieka, dz. chore S. Bieleń – szkolenie W. Kostur – dzień wolny za przepracowany B. Zabieglińska – L4 D. Ujma – L4 A. Olszar – konkurs do 6 lekcji, opieka nad uczniami ...
  • Środa 23. 11. 2016 r.

    Nieobecni nauczyciele M. Bardowa – L4 M. Ługowska – opieka, dz. chore S. Bieleń – szkolenie W. Kostur – dzień wolny za przepracowany B. Zabieglińska – L4 D. Ujma – L4 A. Olszar – konkurs do 6 lekcji, opieka nad uczniami A. F...
  • 22.11.2016r

    Zastępstwa w dniu 22.11.2016r (wtorek) Nauczyciele nieobecni: S. Maciejewska – L-4, D. Marcisz – Niesłańczyk – szkolenie, A. Kurzawa – OIK, od godz. 9:40, M. Ługowska – L-4, M. Bardowa – L-4, B. Zabiegliń...
  • Wtorek 22. 11. 2016 r.

    Nieobecni nauczyciele S. Maciejewska – L4 M. Bardowa – L4 M. Ługowska – opieka nad dzieckiem D. Marcisz – Niesłańczyk – szkolenie R. Tetla – opieka, dz. zdrowe 5,6 lekcja za S. Maciejewską 1) 3B II – klasa odwołana ...
  • 21.11.2016r

    Zastępstwa w dniu 21.11.2016r (poniedziałek) Nauczyciele nieobecni: S. Maciejewska – L-4, A. Kurzawa - szkolenie, A. Fajkier - szkolenie, D. Marcisz – Niesłańczyk – szkolenie. M. Ługowska - opieka nad dzieckiem M. Ba...
  • 21.11.2016r

    Zastępstwa w dniu 21.11.2016r (poniedziałek) Nauczyciele nieobecni: S. Maciejewska – L-4, A. Kurzawa - szkolenie, A. Fajkier - szkolenie, D. Marcisz – Niesłańczyk – szkolenie. M. Bardowa - L4 M. Ługowska - opieka nad...
  • 21.11.2016r

    Zastępstwa w dniu 21.11.2016r (poniedziałek) Nauczyciele nieobecni: S. Maciejewska – L-4, A. Kurzawa - szkolenie, A. Fajkier - szkolenie, D. Marcisz – Niesłańczyk – szkolenie. Sabina Maciejewska 1. 3...
  • 21.11.2016r

    Zastępstwa w dniu 21.11.2016r (poniedziałek) Nauczyciele nieobecni: S. Maciejewska – L-4, A. Kurzawa - szkolenie, A. Fajkier - szkolenie, D. Marcisz – Niesłańczyk – szkolenie. Sabina Maciejewska 1. 3...
  • 18.11.2016r

    Zastępstwa w dniu 18.11.2016r (piątek) Nieobecni nauczyciele I. Walczyk – oddelegowanie z projektu finansowanego z FRSE, R. Tetla - oddelegowanie z projektu finansowanego z FRSE, E. Smyczek oddelegowanie z projektu finansowanego ...
Joomfish System Plugin not enabled

Moje finanse
Otwarta firma
Oglądaj i licz!

Do ferii pozostało
Logowanie



Pogoda
Aktualny czas
Erasmus+
Nasze strony na FB
Translate WWW

Nasi goście
Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości 
Odsłon : 303834
Nasza szkoła
14.jpg