Start

Konkurs PANGEA

Zapraszamy uczniów do udziału w 5. edycji konkursu matematycznego Pangea.
W konkursie zyskujecie wyjątkową możliwość zmierzenia się ze swoimi kolegami z całej Polski!
Do konkursu zapraszam uczniów szkół podstawowych z klas 4, 5, 6, 7.Uczniowie  mogą się  zgłaszać u p. Todys do 15 lutego 2018.

 

Z WIZYTĄ W HOSPICJUM

Z przedstawieniem świątecznym przygotowanym przez członków koła kabaretowego, które mieli już okazję obejrzeć uczniowie naszej szkoły udaliśmy się do żorskiego hospicjum.

Dla pacjentów była to okazja do zapomnienia choć na chwilę o trapiących ich dolegliwościach. Dla uczniów zaś szansa na urozmaicenie im szarej rzeczywistości, podzielenia się młodzieńczą radością i entuzjazmem.

Dobrze, że są wśród nas tacy, dla których ważne jest dawanie a nie tylko branie!!!

 

Życzenia

W tych wyjątkowych dniach wszystkim uczniom i ich rodzicom, nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi życzymy zdrowia pokoju i radości. Niech magia Świąt Bożego Narodzenia wypełnia ciepłem wszystkie nadchodzące dni  a Nowy Rok 2018 niesie ze sobą szczęście i pomyślność.

Dyrekcja szkoły

 

"Jesienne nastroje" - dyplomy i nagrody rozdane!

Wczoraj mieliśmy przyjemność gościć zwycięzców drugiej już edycji konkursu "JESIENNE NASTROJE". Pani Dyrektor wraz z opiekunem wystawy wręczyła dyplomy z nagrodami. Przy okazji wernisażu nasi goście mieli możliwość zobaczenia pracowni artystycznych a także prace uczniów Liceum Plastycznego. Wystawę wzbogaciła przepiękna manufaktura nowo założonego przedsiębiorstwa „Manu LP” oraz kiermasz świąteczny.

Dziękujemy wszystkim za obecność i wspaniałą atmosferę.


 

Integracja międzypokoleniowa

W dniu 8 grudnia klasa 3b gimnazjum odwiedziła podopiecznych Domu Dziennego Pobytu dla Seniora „Wigor” w Roju. Wspólnie wykonywaliśmy ozdoby świąteczne oraz graliśmy w gry stolikowe. Wizyta upłynęła w miłej i serdecznej atmosferze, był także słodki poczęstunek przygotowany przez uczniów. Dostaliśmy zaproszenie na kolejne spotkanie, z którego na pewno skorzystamy.


 

PRELEKCJA Z PRZEDSTAWICIELEM WKU.

W dniu 08.12 2018r odbyła się dla uczniów prelekcja z udziałem  Szefa Wydziału  Rekrutacji Wojskowej Komendy Uzupełnień w Rybniku - mjr W. Wojaczkiem .

Dla tych, którzy niebawem stanę przed ważną decyzją wyboru przyszłego zawodu, była to okazja do uzyskania szeregu informacji dotyczących organizacji Polskich Sił Zbrojnych, przeprowadzania kwalifikacji wojskowej, zasadach naboru do zawodowej służby wojskowej, szkolenia w zakresie uzyskania kwalifikacji przydatnych w wojsku, szkolnictwa wojskowego i NSR.


 
Joomfish System Plugin not enabled

Moje finanse
Otwarta firma
Oglądaj i licz!

Do ferii pozostało
LogowaniePogoda
Aktualny czas
Erasmus+
Nasze strony na FB
Translate WWW

Nasi goście
Naszą witrynę przegląda teraz 31 gości 
Odsłon : 303970
Nasza szkoła
11.jpg