Start

Nowy plan lekcji

Dodany został plan lekcji obowiązujący od poniedziałku 30 kwietnia!

 

LICEALIADA - nasi chlopcy najlepsi

W naszej szkole w dniu 18.04 odbył się finał licealiady.

Na boisku zobaczyliśmy oprócz naszej szkolnej reprezentacji zespoły ze szkół z Gliwic i Tych. W pierwszym meczu nasi chłopcy pokonują zespół z tyskiej szkoły 2:0 w setach. W kolejnym meczu na boisku mierzą się zespoły gości. Po zaciętej walce zespół z Gliwic pokonuje Tychy 2:0.Ostatni starcie to znaczna przewaga naszego zespołu, który z łatwością pokonuje gliwiczan 2:0.Tym samym wygrywamy cały turniej i zdobywamy pierwsze miejsce. Gratulacje dla chłopaków z 2C, którzy reprezentowali nas podczas licealiady.

 

SIŁA!!! SIŁA!!! SIŁA!!!

Tak właśnie skandowali kibice zebrani na hali sportowej w Żorach dopingując naszą drużynę siatkarzy. To właśnie Żory były gospodarzem ćwierćfinałów mistrzostw Polski w piłce siatkowej chłopców. Gorący doping bardzo się opłacał ponieważ Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel pokonała wszystkich swoich rywali i zdobyła pierwsze miejsce, tym samym przechodząc do kolejnego etapu walki o  mistrzostwo Polski. Najlepszymi zawodnikami tego turnieju okazali się:

Kuba Hawryluk (2c) – najlepszy libero

Patryk Siejka (2c) – najlepszy atakujący

Mateusz Kufka (2c) – najlepszy środkowy

Kacper Ołeniak (2c) – najlepszy rozgrywający

Kajetan Kubicki (2c) – MVP

Jak widzicie to nasze chłopaki zgarnęli wszystkie nagrody!

Gratulujemy Wam i Waszym trenerom i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!


 

Mamy to!

Oskar Laskowski, Paweł Mazurczak i Jakub Myszka zostali laureatami drugiej edycji ogólnopolskiego konkursu „Przedsiębiorczy na rynku finansowym”.

W ostatnim dniu zmagań zajęli drugie miejsce w Polsce! Byli fantastyczni!

Dziękujemy wszystkim, którzy choć w najskromniejszy sposób przyczynili się do tego sukcesu naszych chłopaków i naszej szkoły:

  • aktorom, występującym w filmiku konkursowym: Martynie Gizler, Pawłowi Bornowi i Marysi Sobik,
  • Dominice Celary
  • kibicom Jastrzębskiego Węgla i internautom portalu tuzory.pl za „głosy”

Bez Was nie byłoby tego sukcesu.


 

X Turniej Klas Policyjnych

X edycja Turnieju Klas Policyjnych odbyła się w dniach 15 - 17 maja 2017 r. w Szkole Policji w Pile. O miano najlepszej „Klasy Policyjnej Roku 2018” rywalizowało 25 reprezentacji ze szkół ponadgimnazjalnych z całego kraju, w których prowadzone są klasy o profilu policyjnym. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Maria Sobik, Wiktoria Kupczak, Dawid Pudlarz oraz Oskar Muras. Podczas trwających dwa dni zmagań, czteroosobowe drużyny rywalizowały w teście udzielania pierwszej pomocy, umiejętności strzeleckich, sprawności fizycznej czy sprawdzianie z wiedzy ogólnej o policji. Każdy z zawodników naszej drużyny pracował na jak najlepszy wynik.
W drugim dniu Turnieju Szkoła Policji w Pile zorganizowała "Miasteczko Policyjne". W ramach tego wydarzenia  uczniowie mieli okazję zobaczyć i posłuchać Orkiestry Reprezentacyjnej Policji, pokaz technik samoobrony, pokaz musztry policyjnej, tresura psów policyjnych, pokaz koni służbowy w akcji, a także manewry antyterrorystów z użyciem śmigłowca.
Jako drużyna pracowali razem aby osiągnąć jak najlepsze wyniki. W tym roku drużyna wyróżniła się zdobywając I miejsce w konkurencji Test umiejętności udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. W klasyfikacji generalnej reprezentacja naszej szkoły uplasowała się wysoko, bo na czwartym miejscu. Serdecznie gratulujemy!!!
Mimo, że drużyna z Żor dała z siebie wszystko, to jednak nie udało się zdobyć  zaszczytnego tytułu  „Klasy Policyjnej Roku 2018” , ale za rok kolejny Turniej i wtedy zawalczymy :) 

KONSULTACJE

Zebrania ogólne klas III LO oraz konsultacje dla rodziców pozostałych klas odbędą się w dniu 17.04.2018 r. o godz. 18.00.

 
Joomfish System Plugin not enabled

Moje finanse
Otwarta firma
Oglądaj i licz!

Learningapps

LogowaniePogoda
Aktualny czas
Nasze strony na FB
Translate WWW

Nasi goście
Naszą witrynę przegląda teraz 62 gości 
Odsłon : 350557
Nasza szkoła
6.jpg