Start

"Jesienne nastroje" - dyplomy i nagrody rozdane!

Wczoraj mieliśmy przyjemność gościć zwycięzców drugiej już edycji konkursu "JESIENNE NASTROJE". Pani Dyrektor wraz z opiekunem wystawy wręczyła dyplomy z nagrodami. Przy okazji wernisażu nasi goście mieli możliwość zobaczenia pracowni artystycznych a także prace uczniów Liceum Plastycznego. Wystawę wzbogaciła przepiękna manufaktura nowo założonego przedsiębiorstwa „Manu LP” oraz kiermasz świąteczny.

Dziękujemy wszystkim za obecność i wspaniałą atmosferę.


 

Integracja międzypokoleniowa

W dniu 8 grudnia klasa 3b gimnazjum odwiedziła podopiecznych Domu Dziennego Pobytu dla Seniora „Wigor” w Roju. Wspólnie wykonywaliśmy ozdoby świąteczne oraz graliśmy w gry stolikowe. Wizyta upłynęła w miłej i serdecznej atmosferze, był także słodki poczęstunek przygotowany przez uczniów. Dostaliśmy zaproszenie na kolejne spotkanie, z którego na pewno skorzystamy.


 

PRELEKCJA Z PRZEDSTAWICIELEM WKU.

W dniu 08.12 2018r odbyła się dla uczniów prelekcja z udziałem  Szefa Wydziału  Rekrutacji Wojskowej Komendy Uzupełnień w Rybniku - mjr W. Wojaczkiem .

Dla tych, którzy niebawem stanę przed ważną decyzją wyboru przyszłego zawodu, była to okazja do uzyskania szeregu informacji dotyczących organizacji Polskich Sił Zbrojnych, przeprowadzania kwalifikacji wojskowej, zasadach naboru do zawodowej służby wojskowej, szkolenia w zakresie uzyskania kwalifikacji przydatnych w wojsku, szkolnictwa wojskowego i NSR.


 

Masz problem oczekujesz pomocy psychologa?

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych  rodziców, uczniów i nauczycieli do skorzystania z darmowych konsultacji z psychologiem, który będzie dyżurował w naszej szkole w dniu 12.12. 2017r. w sali 209

 

Szkolne Mikołajki

Kolejny raz 6 grudnia nasi uczniowie przygotowywali ozdoby świąteczne na kiermasz charytatywny. Kiermasz odbędzie się 13 grudnia  podczas zebrań z rodzicami. Dochód zostanie przeznaczony na nasze żorskie hospicjum. Dziękujemy wszystkim uczniom.


 

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

W dniu dzisiejszym uczennice naszej szkoły Maria Sobik z kl 2A LO oraz Sandra Majecka z kl 3 LP otrzymały prestiżową nagrodę za wybitne wyniki w nauce  - „Stypendium Prezesa Rady Ministrów”. Wręczenie nagród odbyło się na uroczystej gali, która miała miejsce w Zamku Piastowskim w Raciborzu. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.


 
Joomfish System Plugin not enabled

Moje finanse
Otwarta firma
Oglądaj i licz!

Do wakacji pozostało
LogowaniePogoda
Aktualny czas
Erasmus+
Nasze strony na FB
Translate WWW

Nasi goście
Naszą witrynę przegląda teraz 97 gości 
Odsłon : 317758
Nasza szkoła
2.jpg