Start

Dzień Języka Ojczystego

21 lutego

Międzynarodowy Dzień
Języka Ojczystego

 

KARNAWAŁOWE SZALEŃSTWO

Zapraszamy licealistów do udziału w zabawie karnawałowej, która odbędzie się w piątek 21 lutego o godz. 17:00. Bal ten to zabawa przebierańców!!! Strój przebierańca obowiązkowy!!! Bilety-cegiełki w cenie 1zł do nabycia u pani Aliny Poloczek. Dochód z imprezy przeznaczony zostanie Stowarzyszeniu Pomocy Dzieci i Młodzieży "PO PROSTU PARTNER" działającemu w budynku naszej szkoły.

W programie ciekawe konkursy i wspólne zabawy.

Najciekawsze przebranie zostanie nagrodzone!

 

NASZ CZŁOWIEK NA CZELE ZARZĄDU MRM!

Z radością i dumą informujemy, że uczeń naszego liceum - MATEUSZ MLECZKO z 2d został przewodniczącym Młodzieżowej Rady Miasta.

Gratulujemy!

 

XII Wojewódzki Konkurs Poezji Zbigniewa Herberta

Szczegóły tutaj

 

Nowy plan lekcji

Uwaga

Nastąpiłą drobna korekta w planie nauczania indywidualnego uczniów gimnazjum. Prosimy o sprawdzenie!

 

Hej kolęda, kolęda!

Ciągle jeszcze trwamy w świątecznym nastroju, toteż postanowiliśmy udać się w piątek 10 stycznia z naszymi szkolnymi kolędnikami do Domu Opieki na osiedlu Powstańców Śląskich. My, to znaczy uczniowie będący członkami naszych samorządów, ale nie tylko! Z kolędą na ustach i przygotowanymi przez panią Rybę tekstami chcieliśmy urozmaicić szary dzień podopiecznych domu. Jak zwykle, przyjęli nas bardzo ciepło i wraz z nami śpiewali kolędy. Akompaniament gitary zapewniła nam Paulina z klasy 2b liceum oraz fleciści z klasy pierwszej gimnazjum. Wszyscy występujący zostali nagrodzeni gromkimi brawami!

Serdecznie dziękujemy Ali za przygotowanie przepysznych babeczek, zaś Nikoli za niemniej smakowite ciasto dla podopiecznych domu!

 
Joomfish System Plugin not enabled

Moje finanse
Otwarta firma
Oglądaj i licz!

Do wakacji pozostało
LogowaniePogoda
Aktualny czas
Erasmus+
Nasze strony na FB
Translate WWW

Nasi goście
Naszą witrynę przegląda teraz 102 gości 
Odsłon : 317758
Nasza szkoła
10.jpg