Start

Mamy to!

Oskar Laskowski, Paweł Mazurczak i Jakub Myszka zostali laureatami drugiej edycji ogólnopolskiego konkursu „Przedsiębiorczy na rynku finansowym”.

W ostatnim dniu zmagań zajęli drugie miejsce w Polsce! Byli fantastyczni!

Dziękujemy wszystkim, którzy choć w najskromniejszy sposób przyczynili się do tego sukcesu naszych chłopaków i naszej szkoły:

  • aktorom, występującym w filmiku konkursowym: Martynie Gizler, Pawłowi Bornowi i Marysi Sobik,
  • Dominice Celary
  • kibicom Jastrzębskiego Węgla i internautom portalu tuzory.pl za „głosy”

Bez Was nie byłoby tego sukcesu.


 

X Turniej Klas Policyjnych

X edycja Turnieju Klas Policyjnych odbyła się w dniach 15 - 17 maja 2017 r. w Szkole Policji w Pile. O miano najlepszej „Klasy Policyjnej Roku 2018” rywalizowało 25 reprezentacji ze szkół ponadgimnazjalnych z całego kraju, w których prowadzone są klasy o profilu policyjnym. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Maria Sobik, Wiktoria Kupczak, Dawid Pudlarz oraz Oskar Muras. Podczas trwających dwa dni zmagań, czteroosobowe drużyny rywalizowały w teście udzielania pierwszej pomocy, umiejętności strzeleckich, sprawności fizycznej czy sprawdzianie z wiedzy ogólnej o policji. Każdy z zawodników naszej drużyny pracował na jak najlepszy wynik.
W drugim dniu Turnieju Szkoła Policji w Pile zorganizowała "Miasteczko Policyjne". W ramach tego wydarzenia  uczniowie mieli okazję zobaczyć i posłuchać Orkiestry Reprezentacyjnej Policji, pokaz technik samoobrony, pokaz musztry policyjnej, tresura psów policyjnych, pokaz koni służbowy w akcji, a także manewry antyterrorystów z użyciem śmigłowca.
Jako drużyna pracowali razem aby osiągnąć jak najlepsze wyniki. W tym roku drużyna wyróżniła się zdobywając I miejsce w konkurencji Test umiejętności udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. W klasyfikacji generalnej reprezentacja naszej szkoły uplasowała się wysoko, bo na czwartym miejscu. Serdecznie gratulujemy!!!
Mimo, że drużyna z Żor dała z siebie wszystko, to jednak nie udało się zdobyć  zaszczytnego tytułu  „Klasy Policyjnej Roku 2018” , ale za rok kolejny Turniej i wtedy zawalczymy :) 

KONSULTACJE

Zebrania ogólne klas III LO oraz konsultacje dla rodziców pozostałych klas odbędą się w dniu 17.04.2018 r. o godz. 18.00.

 

Konkurs o nagrodę Dyrektora ZS 3

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów SP 14. Nagroda jest indywidualna – biurko i krzesełko biurowe w wersji dla chłopca lub dziewczynki, warunkiem  przyznania jest wzorowe zachowanie i najwyższa średnia w szkole.


 

Nasi uczniowie na Turnieju Klas Policyjnych

Dzisiaj 16 kwietnia 2018r. rozpoczął się Turniej Klas Policyjnych w Pile. Naszą  szkołę reprezentują: Maria Sobik, Wiktoria Kupczak, Oskar Muras, Dawid Pudlarz. Turniej składa się z czterech konkurencji: umiejętności strzeleckich, udzielania pierwszej pomocy, test sprawności fizycznej, test wiedzy o policji.Czy jesteście ciekawi jak przebiega Turniej i jak radzą sobie drużyny? Oglądajcie dziś TELEEXPRES o godzinie 17-tej.

 

Wystawa prac

Wystawa prac uczniów Liceum Plastycznego

/szczegóły na plakacie/

 
Joomfish System Plugin not enabled

Elektroniczny nabór
Moje finanse
Otwarta firma
Oglądaj i licz!

Learningapps

LogowaniePogoda
Aktualny czas
Nasze strony na FB
Translate WWW

Nasi goście
Naszą witrynę przegląda teraz 79 gości 
Odsłon : 338784
Nasza szkoła
13.jpg