Start

Kolejne sukcesy naszych sportowców!

Dnia 22.05.2018 roku na terenie naszej szkoły odbyły się powiatowe zawody w piłce siatkowej chłopców szkół ponadgimnazjalnych. Do zawodów przystąpiło 10 drużyn z pięciu szkół.  Naszą szkołę reprezentowały pary: Beniamin Granieczny i Wojciech Szwed oraz Jakub Czyżowski i Konrad Stokłosiński. Obie drużyny spotkały się w finałowym starciu lecz po wyrównanej i zaciętej walce, zwyciężyli Czyżowski i Stokłosiński, którzy będą reprezentować naszą szkołę na kolejnym etapie rozgrywek siatkówki plażowej. Wszystkim uczestnikom gratulujemy a zwycięzcą życzymy dalszych sukcesów!


 

Nasi siatkarze na podium Mistrzostw Polski Kadetów!

W dniach od 2 do 6 maja w Nysie odbyły się Mistrzostwa Polski Kadetów, na których nasi chłopcy z klasy 1 C LO wywalczyli brązowy medal! Sukces drużyny podkreśliło także indywidualne wyróżnienie dla Krystiana Walczaka, wybranego najlepszym atakującym mistrzostw. Serdecznie gratulujemy Wam i Waszym trenerom i życzymy dalszych sukcesów!


 

MAMY ZŁOTO!!!!!

JASTRZĘBSKI WĘGIEL  MISTRZEM POLSKI  MŁODZIKÓW!

Nasi chłopcy wczoraj wrócili z Dębicy ze złotymi medalami mistrzostw Polski! Najlepsza drużyna w kraju w finale turnieju  pokonała swojego rywala. Jak wynika z internetowych relacji Żorska Akademia Talentów Jastrzębskiego Węgla już od początku turnieju finałowego mistrzostw Polski młodzików w Dębicy pokazała wielką klasę. Wygrali wszystkie trzy mecze grupowe zapewniając sobie pierwsze miejsce w tabeli. W półfinale Jastrzębskiemu Węglowi przyszło zmierzyć się z Gwardią Wrocław, ale i tutaj nasi siatkarze nie stracili nawet seta. Finałowy mecz to kolejne zwycięstwo, tym razem nad drużyną z Nowego Sącza. Wszystkim siatkarzom i sztabowi trenerskiemu świeżo upieczonego mistrza Polski serdecznie gratulujemy!!!


 

Święto Ogniowe

Nasz poczet sztandarowy wziął udział w 316. obchodach Święta Ogniowego na pamiątkę tragicznego pożaru, który wybuchł  11 maja 1702 roku. Po uroczystej mszy św. w kościele pw. św. św. ap. Filipa i Jakuba  ruszyła Procesja Ogniowa ulicami Starówki. Ciemność oświetlał  blask bijący ze świec  i pochodni.


 

ZNAM SWOJE MIASTO

Uczniowie klasy 4: Michał Janus, Jacek Nowak i Paweł Śliwiński 11 maja wywalczyli  5. miejsce w konkursie „Znam Swoje Miasto”. Uczestnicy zmagali się trudnymi pytaniami dotyczącymi wiedzy o historii, zabytkach, tradycjach, zwyczajach i  legendach związanych z naszym miastem i regionem.

 

Martyna Gizler i Agnieszka Porębska w finale ogólnopolskim!

Znamy już finalistów Finaliści Social Innovation Relay 2018. Pomysł naszych dziewcząt  na innowację społeczną został wysoko  oceniony poprzez Komisję Konkursową i znalazł się wśród dziesięciu zakwalifikowanych do finału  etapu krajowego. Najlepsze zespoły będą przedstawiały sędziom swoje pomysł z wykorzystaniem prezentacji w Power Point. Od tego jak będą prezentować swój pomysł na innowację społeczną zależy, kto zostanie zwycięzcą konkursu i będzie reprezentować Polskę na Finale Międzynarodowym.

Serdecznie gratulujemy finalistkom i znowu zaciskamy kciuki!

 
Joomfish System Plugin not enabled

Elektroniczny nabór
Moje finanse
Otwarta firma
Oglądaj i licz!

Learningapps

LogowaniePogoda
Aktualny czas
Nasze strony na FB
Translate WWW

Nasi goście
Naszą witrynę przegląda teraz 76 gości 
Odsłon : 338784
Nasza szkoła
11.jpg