Start

SOCIAL INNOVATION RELAY

22 lutego w naszej szkole odbyły się warsztaty w ramach międzynarodowego projektu SOCIAL INNOVATION RELAY, który wieńczy konkurs międzynarodowy dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych na najlepszy innowacyjny pomysł biznesowy odpowiadający na potrzebę społeczną. Konkurs organizowany jest we współpracy z grupą Nationale Nederlanden.
Dzięki uczestnictwu w SIR uczniowie zyskują doświadczenie i praktyczne umiejętności oraz profesjonalne doradztwo niezbędne dla rozwoju przyszłej kariery zawodowej dzięki zróżnicowanym formom mentoringu (stacjonarnie i online) ze strony pracowników Nationale Nederlanden. Warsztat poprowadziła wolontariuszka NN Pani Anita Sieliwonik-Kozłowska - Dyrektor ds. HR Biznes Partneringu.
Dziękujemy!


 

Zawody sportowe

Ten rok szkolny jest dla nas bardzo udany ponieważ udało nam się wygrać zawody dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych aż w trzech dyscyplinach sportowych na etapie powiatowym: w piłce koszykowej, piłce ręcznej oraz w piłce siatkowej. Bardzo się cieszymy, gratulujemy zawodniczkom i życzymy równie udanych występów na etapie rejonowym oraz wojewódzkim.

 

Święto Liczby Pi - MATEMATYCZNE PODCHODY

Zapraszamy uczniów klas 4, 6, 7 oraz 2 gimnazjum do świętowania razem z nami.

Już wkrótce, bo 14.03 obchodzić będziemy Święto Liczby Pi. W naszej szkole dzień wcześniej odbywać się będą podchody, w których będą brać udział trzyosobowe drużyny z każdej z klas. Każda z drużyn będzie wykonywala różne zadania. Liczyć się będzie poprawność wykonania oraz czas. Szczegółowe informacje już wkrótce zostaną przekazane klasom.

Zapowiada się świetna zabawa!!!

 

Turniej Skrabble - Dzień Języka Ojczystego

Wczoraj był Dzień Języka Ojczystego, z tej okazji 3A przygotowała imprezkę- Szkolny Turniej Scrabble. Było mnóstwo liter, wyrazów i punktów. Mistrzem Scrabble 2018 została klasa VI- GRATULUJEMY!!! 3A, która się napracowała- dziekujemy!

 

Eliminacje szkolne

5 marca 2018 roku o godzinie 8:50 odbędą się eliminacje szkolne dla uczniów gimnazjum do  XVI Wojewódzkiego Konkursu Poezji Zbigniewa Herberta

a dnia 6.03.2018 r. o godzinie 13.35 w sali 415 odbędą się szkolne eliminacje dla uczniów liceum

Wszystkich chętnych uczniów zapraszamy.

 

Szkolny Turniej o Mistrza Scrabble 2018 r.

W środę 21 lutego na 3 i 4 godzinie lekcyjnej odbędzie się turniej scrabble w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego.  W turnieju biorą udział uczniowie wszystkich klas szkoły podstawowej i gimnazjum pod opieką nauczycieli uczących na danej godzinie lekcyjnej.

Każda klasa ma za zadanie wyłonić trzyosobowy zespół, który wymyśla sobie nazwę związaną z językiem polskim, np:Samogłoska lub Dwuznacznik.  Cała klasa będzie pomagała drużynie w grze.

 
Joomfish System Plugin not enabled

Moje finanse
Otwarta firma
Oglądaj i licz!

Do wakacji pozostało
LogowaniePogoda
Aktualny czas
Erasmus+
Nasze strony na FB
Translate WWW

Nasi goście
Naszą witrynę przegląda teraz 96 gości 
Odsłon : 317758
Nasza szkoła
9.jpg