Start

Zmiany w planie lekcji

 

Proszę o zapoznanie się z aktualnym planem lekcji  dostępnym na stronie szkoły.

 

Liga Językowa- runda druga!

Zapraszamy wszystkich licealistów na drugą potyczkę językową  w dniu 22.11. 2017 o godzinie 11:20 do sali 208. Tym razem zmierzymy się z tekstem piosenki! Prosimy zainteresowanych o zgłoszenie chęci udziału u swoich nauczycieli języka obcego.

 

TYDZIEŃ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI HARMONOGRAM

16 listopada (czwartek) w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości organizowane są wyjścia do KMP Żory dla klas – 2c, 3c, 3dWyjście na 4, 5 i 6 godzinie lekcyjnej. Od 7 lekcji zajęcia odbywają się według planu lekcji.

Opiekunowie: Dorota Wandzel
Wojciech Kostur

17 listopada (piątek) w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości organizowane jest wyjście klasy 2d do PSP Żory.  Wyjście na 1,2,3,4 i 5 godzinie lekcyjnej. Od 6 godziny lekcyjnej zajęcia odbywają się według planu lekcji.

Opiekun: Katarzyna Bąkows

 

Boiska "Orlik"

I N F O R M A C J A

W okresie zimowym, tj. od 1 grudnia 2017 r. do 28 lutego 2018 r. dyżurującymi Orlikami będą obiekty zlokalizowane przy Szkole Podstawowej nr 3 oraz przy Zespole Szkół nr 3 (więcej: zakładka Orlik).

 

Póki my żyjemy... Uroczystość z okazji Narodowego Święta Niepodległości

10 listopada w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji 99 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Ranga tego święta wymagała wyjątkowej oprawy. Tak więc nie mogło zabraknąć pocztu sztandarowego. Naszą patriotyczną uroczystość rozpoczęliśmy od odśpiewania hymnu państwowego. Przypomniane zostały ważne wydarzenia historyczne związane z odzyskaniem przez Polskę niepodległości. Podczas całego apelu nie mogło zabraknąć tradycyjnych utworów patriotycznych, takich jak: „Rota”, „Pierwsza Brygada”.

Musimy pamiętać, że niezłomność i waleczność naszych przodków utorowały nam drogę do dzisiejszej niepodległej Polski. Warto wspominać męstwo i heroiczną odwagę tych, którzy walczyli aby obecne pokolenia Polaków mogły się wychowywać i żyć w wolnej Polsce.


 

Komunikat Dyrektora

We wszystkich sprawach związanych z obsługą umów do stołówki szkolnej proszę kontaktować się pod numerem telefonu: 601 165 548

 
Joomfish System Plugin not enabled

Moje finanse
Otwarta firma
Oglądaj i licz!

Do ferii pozostało
LogowaniePogoda
Aktualny czas
Erasmus+
Nasze strony na FB
Translate WWW

Nasi goście
Naszą witrynę przegląda teraz 40 gości 
Odsłon : 303971
Nasza szkoła
12.jpg