Start

XXIV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Halowych w Piłce Siatkowej Mężczyzn

W dniach 18-20 maja 2018 roku w Pile odbyła się XXIV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Halowych w Piłce Siatkowej Mężczyzn. Do reprezentacji drużyny z województwa śląskiego zostało powołanych aż czterech uczniów naszej szkoły z klasy 3c: Michał Inerowicz, Filip Jarosiński, Marek Komorowski i Mariusz Połyński. Po trzech dniach zaciętej walki jako jedyna drużyna zawodów nie przegrała żadnego meczu. Chłopcy godnie reprezentowali naszą szkołę i województwo zostając mistrzami wspomnianej olimpiady. Michał Inerowicz dostał nagrodę indywidualną dla najlepszego rozgrywającego turnieju. Pierwsze złoto olimpijskie już w ich rękach. Gratulujemy!

 

Zmiany w planie lekcji

Nastąpiły zmiany w planie lekcji 7b i 3b. Proszę o zapoznanie się z nowym planem.

 

Konkurs o nagrodę Dyrektora ZS nr 3

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów SP 14. Nagroda jest indywidualna – biurko i krzesełko biurowe w wersji dla chłopca lub dziewczynki, warunkiem  przyznania jest wzorowe zachowanie i najwyższa średnia w szkole.

 

1 czerwca

W piątek 01.06. 2018r. klasy: 1A, 1B, 2A, 2B LO oraz klasy 3a, 3b, 3d gimnazjum biorą udział w Turnieju Obronnościowym  na Strzelnicy Dębina. Zbiórka o godzinie 8:15 przy stacji PKP.


Klasy drugie gimnazjum i wszystkie klasy SP biorą udział w organizowanych na boisku szkolnym konkurencjach sportowych, w ramach Dnia Sportu Zespołu Szkół nr 3 w godz.8.15 – 12.00.

W dniu 1 czerwca 2018 r. w  godzinach 12.00 – 15.00 w sali  301 będzie nauczyciel pełniący opiekę nad uczniami.

 

Festiwalu Nauki i Techniki

24 i 25 maja uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Festiwalu Nauki i Techniki w Domu Kultury w Żorach. Wzięliśmy udział w pokazach, prelekcjach, grach i konkursach, na których zapoznano nas z kreowaniem własnego wizerunku i autoprezentacji, z  tajemnicą liczby Pi, wielościanami a nawet przekonaliśmy się, że matematyka może być łatwa. Warsztaty rozbudziły nasze zainteresowania.


 

Zaproszenie

Zespół Szkół Nr 3 oraz Żorska Akademia Koszykówki mają przyjemność zaprosić na spotkanie z Cezarym Trybańskim - pierwszym polakiem grającym w lidze NBA. Spotkanie odbędzie się na Hali Sportowej w Naszej szkole w dniu 31 maja-czwartek o godzinie 17.00

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych

 
Joomfish System Plugin not enabled

Moje finanse
Otwarta firma
Oglądaj i licz!

Learningapps

LogowaniePogoda
Aktualny czas
Nasze strony na FB
Translate WWW

Nasi goście
Naszą witrynę przegląda teraz 61 gości 
Odsłon : 350579
Nasza szkoła
11.jpg