Start

1 czerwca

W piątek 01.06. 2018r. klasy: 1A, 1B, 2A, 2B LO oraz klasy 3a, 3b, 3d gimnazjum biorą udział w Turnieju Obronnościowym  na Strzelnicy Dębina. Zbiórka o godzinie 8:15 przy stacji PKP.


Klasy drugie gimnazjum i wszystkie klasy SP biorą udział w organizowanych na boisku szkolnym konkurencjach sportowych, w ramach Dnia Sportu Zespołu Szkół nr 3 w godz.8.15 – 12.00.

W dniu 1 czerwca 2018 r. w  godzinach 12.00 – 15.00 w sali  301 będzie nauczyciel pełniący opiekę nad uczniami.

 

Festiwalu Nauki i Techniki

24 i 25 maja uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Festiwalu Nauki i Techniki w Domu Kultury w Żorach. Wzięliśmy udział w pokazach, prelekcjach, grach i konkursach, na których zapoznano nas z kreowaniem własnego wizerunku i autoprezentacji, z  tajemnicą liczby Pi, wielościanami a nawet przekonaliśmy się, że matematyka może być łatwa. Warsztaty rozbudziły nasze zainteresowania.


 

Zaproszenie

Zespół Szkół Nr 3 oraz Żorska Akademia Koszykówki mają przyjemność zaprosić na spotkanie z Cezarym Trybańskim - pierwszym polakiem grającym w lidze NBA. Spotkanie odbędzie się na Hali Sportowej w Naszej szkole w dniu 31 maja-czwartek o godzinie 17.00

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych

 

„Nie ma jak u mamy…”

24 maja o godz.17.00 na małej sali gimnastycznej w naszej szkole uczniowie klasy 4 zaprosili swoich rodziców na przedstawienie z okazji  "Dnia Matki". Dodatkową atrakcją było wręczanie własnoręcznie wykonanych kompozycji z ziół oraz składanie życzeń. Mamy z prezentów były zachwycone. Nie obyło się bez wzruszeń. Po części oficjalnej odbył się słodki poczęstunek. Uroczystość przebiegała w miłej, ciepłej atmosferze i została  uwieczniona na fotografiach – dzięki czemu wspaniała zabawa i niecodzienna atmosfera zostaną na długo w pamięci wszystkich uczestników.

 

List Minister Edukacji Narodowej do rodziców o rekrutacji na rok szkolny 2019/2020

Minister Anna Zalewska skierowała do rodziców i opiekunów uczniów klas VII szkoły podstawowej oraz klas II gimnazjum list dotyczący rekrutacji do szkół ponadpodstawowych i klas szkół ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2019/2020

LIST [PDF]

 

Zajęcia przygotowujące do egzaminu wstępnego do Liceum Plastycznego

Zajęcia dla kandydatów do Liceum Plastycznego

przygotowujące do egzaminu wstępnego

odbywają się

w każdy poniedziałek w godz. 15:00-16:00 – malarstwo i rysunek

w każdy piątek w godz. 15:00-16:00 – kompozycja przestrzenna


Zapraszamy!

 
Joomfish System Plugin not enabled

Elektroniczny nabór
Moje finanse
Otwarta firma
Oglądaj i licz!

Learningapps

LogowaniePogoda
Aktualny czas
Nasze strony na FB
Translate WWW

Nasi goście
Naszą witrynę przegląda teraz 78 gości 
Odsłon : 338784
Nasza szkoła
11.jpg